Presunúť na hlavný obsah

Čo pečú na Vianoce naše známe tváre? Pozrite sa, čo je ich rodinným striebrom

Slovenské celebrity

Aj vy sa ešte len púšťate do vianočného pečenia? Ak stále váhate, čo tento rok pripraviť, pozrite sa ako prípravy v kuchyni prebiehajú u našich známych Sloveniek.

Lenka Raimanová

Obľúbená moderátorka a mama dvoch synov, Lenka Raimanová nedá na pečenie v spoločnoati svojich najbližších dopustiť. Nielenže si vždy pripravia niečo chutné, ale zažijú aj množstvo zábavy. Vrámci pečenia sú doma verní overenej klasike, ale radi skúšajú aj nové veci. 

Barbara Jagušák

Odkedy sa Barbara Jagušák, stala mamou prežíva Vianoce o niečo intenzívnejšie. Z jej dcérky Izabelky je už veľká pomocníčka a aj tento rok mamine asistovala pri pečení medovníčkov.  Vidieť, že túto aktivitu si obe dievčatá naozaj vychutnali. Práve vďaka deťom, si totiž človek uvedomuje, čo je vlastne na týchto sviatkoch to najkrajšie a máme šancu vrátiť sa v spominkach o niečo viac do svojho detstva. 

Čítajte tiež: VIDEO: Fero Mikloško a fashion show Casino: Zuzana Kanisová sa zaradila medzi esá, hviezdila aj Emma Drobná

Miriam Kalisová

Moderátorka Miriam Kalisová je známa tým, že v kuchyni to naozaj vie. A je perfektnou odborníčkou na všetko sladké. Do tohto ”remesla” od útleho detstva zapája aj dcérku Miu, ktorú to neuveriteľne baví. Špaldovo - mandľové linecké koláčiky sú doma ich vernou klasikou. Samozrejme nebudú chýbať ani tento rok. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Miriam Kalisová (@miriam.kalisova),

Katarína Jakeš

Aj u vás doma nemôžu na Vianoce chýbať vanilkové rožteky? Zdá sa, že ani u sympatickej, čerstvej maminy, Kataríny Jakeš. Pokiaľ vždy bojujete s tým, že sa vám nedaria pekne tvarovať, skúste to ako známa kráska. Veď prečo si to vianočné pečenie aj trochu neuľahčiť… No nie? 

Silvia Križanová

Vôňu medovníčkov, cítiť už aj u známej influencerky Silvii Križanovej. A nielenže majú doma napečené, ale sympatická podnikateľka sa vrhla aj do zdobenia. A ide jej to naozaj skvele.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa SISA_KR (@sisa_kr),

Neprehliadnite: Premiéra romantickej komédie Šťastný nový rok: Táňa Pauhofová očarila v róbe, Iveta Tkáčová s jej malými princeznami

Barbora Krajčírová

Vanilkové rožteky a medovníčky už napiekla aj moderátorka Barbora Krajčírová s dcérkou Amiou. No a s takouto skvelou pomocníčkou, to Barbore samozrejme išlo od ruky. Vyzerá to, že dievčatá sú v kuchyni perfektne zladené a sú z nich skvelé parťáčky. 

- Najčítanejšie -