Presunúť na hlavný obsah

Najkrajšie vianočné stromčeky celebrít: Dara Rolins stavila na klasiku, Dominika Cibulková na tento trend

Slovenské celebrity

Aj vy zbožňujete Vianoce a zdobenie stromčeka? Ak ste odpovedali áno a stále ten svoj ešte nemáte v obývačke, nechajte sa inšpirovať trendy výzdobou našich známych Sloveniek.

Dara Rolins a vianočná klasika

Speváčka Dara Rolins je známa tým, že patrí medzi milovníčky Vianoc. V tento deň jej prirodzene robia spoločnosť vždy tí najbližší. Nechýba dcérka Lola a ani Darina mamina. No a to, že prípravy sú už v ich domácnosti v plnom prúde, je viac ako jasné. Krásna plavovláska sa totiž pochválila fotkou stromčeka. Pri zdobení, je verná klasike, ktorá nikdy nevyjde z módy. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Dara Rolins (@dararolins_vermi),

Čítajte tiež: VIDEO: Fero Mikloško a fashion show Casino: Zuzana Kanisová sa zaradila medzi esá, hviezdila aj Emma Drobná

Tatiana Žideková ako milovníčka červenej

Tatiana Žideková bude mať tieto Vianoce o niečo výnimočnejšie. Prvýkrát ich totiž známa influencerka, oslávi nielen so svojim snúbencom Michalom, ale aj s dcérkou. O to čarovnejší ich Štedrý deň, určite bude. Stromček majú v tradičných vianočných farbách, no dominantná je ako inak červená. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Tatiana Žideková (@tatianazidekova),

Dominika Navara Cibulková v štýle chic a trendy

Rovnako aj naša známa tenistka Dominika Navara Cibulková, bude zrejme najkrajšie sviatky roka prežívať tak trochu inak. S manželom len nedávno oznámili, že sa stanú rodičmi a obaja naozaj žiaria. Ich domov zdobí skutočne chic stromček, na ktorom si určite dali záležať. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika Cibulkova (@domicibulkova),

Neprehliadnite: Premiéra romantickej komédie Šťastný nový rok: Táňa Pauhofová očarila v róbe, Iveta Tkáčová s jej malými princeznami

Katarína Jakeš nedá dopustiť na tradície

Podnikateľka Katarína Jakeš, ktorá je čerstvou maminou, stavila na klasiku a tradície. A urobila naozaj dobre. Majú krásny stromček, ktorý určite zaujal aj jej malú dcérku. Prírodné farby, zemité odtiene ako hnedá sú tento rok veľkým hitom. 

Ivana Gáborík v duchu pompéznosti

Podnikateľka, tanečníčka a manželka Mariána Gáboríka, Ivana je známa svojim nezameniteľným štýlom. Má skvelý vkus, čo sa potvrdilo aj pri sviatočných prípravách. Domov Gáboríkovcov tak zdobí skutočne pompézny, trendy vianočný stromček, ktorý určite zaujme každého. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa ⠀Ivana Gaborik (@iversanns),

 

Alena Pallová s puncom jedinečnosti

Známa a obľúbená lekárka našich celerít, Alena Pallová už má doma tiež vyzdobený stromček. Alena zvolila vo svete veľmi obľúbený trend, kedy dominantu tvoria vianočné gule v pastelových odtieňoch. Nám sa mimoriadne páči a vám? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Dr. Pallova Alena(@alenapallova),

 

Veronika Cifrová Ostrihoňová v štýle vianočnej dokonalosti

Vianočný stromček manželov Cifrovcov je každoročne nádherný. A inak to nie je ani tento rok. Tradičné vianočné farby, kombinácia zlatej a červenej je niečo, čo bude vždy vyzerať dobre. Veronika a Matej to veru vedia. No a tohtoročné Vianoce budú u nich doma prekrásne nielen vďaka stromčeku a výzdobe, ale dokonalými ich rozhodne urobí ich dcérka Sára. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa © Sajfa (@sajfa),

Kto má podľa Vás, najkrajší vianočný stromček?

spolu hlasovalo 3675 ľudí

 

- Najčítanejšie -