Presunúť na hlavný obsah

Barbora Krajčírová nikdy nebola šťastnejšia: V čom sa jej život zmenil po tom, ako sa vydala?

Slovenské celebrity

Barbora Krajčírová prežíva jedno z najharmonickejších období svojho života. Čomu za to vďačí a kedy našla svoje životné šťastie?

Absolútne žiari 

Moderátorka Barbora Krajčírová snáď nikdy nevyzerala lepšie. Vyžaruje z nej absolútna pohoda, pokoj, vyrovnanosť, harmónia a navyše vyzerá naozaj nádherne. Má absolútne bezchybnú tvár, vlasy a celkovo jej to v poslednom období veľmi pristane. Zdá sa totiž, že konečne našla svoju spriaznenú dušu. Sympatická plavovláska mala tajnú svadbu v septembri. Po ročnom randení, povedala áno komunálnemu politikovi Ľubošovi Krajčírovi. Svadobná hostina sa konala v rozprávkovom zámočku v Haliči, neďaleko Lučenca. Od toho momentu, je z krásnej moderátorky ako keby nová žena. Práve pri tomto mužovi sa rozžiarila ako princezná. Život si maximálne užíva, žije pre prítomné okamihy a cítiť z nej ozajstnú spokojnosť. 

 

Mohlo by vás zaujímať: Jeden z najmilších párov, Gáboríkovci, majú dôvod na radosť: Zdá sa, že nádherná Ivana sa čoskoro stane mamou 

 

Našla svoje šťastie 

Aj keď moderátorka často neuverejňuje spoločné fotografie s manželom alebo dcérkou Amiou, ktorú má zo vzťahu s Tomim Popovičom a svoje súkromie si veľmi stráži, sem - tam urobí výnimku. Na fotografiách, ktoré so svojimi najbližšími pridáva je jasné, že našla svoje životné šťastie. Vidieť, že je maximálne šťastná. S manželom a dcérkou veľa cestujú, užívajú si jeden druhého a aktuálne sa už pripravujú na najkrajšie sviatky roka. Barbora s Amiou, už majú za sebou aj prvé tohtoročné  vianočné pečenie. Skutočne zrejme platí to ako sa hovorí, že presne tak ako sa žena cíti vo vnútri, to vyžaruje aj navonok. 

 

 

Čítajte viac: Najúspešnejšia tenistka Dominika Cibulková sa lúči s kariérou: Dojatá Dara Rolins, Zuzana Šebová a ďalšie osobnosti 

 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus