Presunúť na hlavný obsah

5 stylingových tipov od Kendall Jenner: Držte sa týchto rád a váš outfit bude vždy dokonalý

Móda

Kendall Jenner patrí medzi najznámejšie modelky súčasnosti, no zároveň aj medzi najštýlovejšie osobnosti.

Či už na titulkách magazínov alebo na ulici, Kendall Jenner vyzerá zakaždým tip top. Nie je to však náhoda. Mladá modelka sa drží zaručených tipov, vďaka ktorým je neprehliadnuteľná. 

Detaily robia look lookom

Aj ten najjednoduchší kúsok vynikne vďaka drobným detailom. Pretože na tých skutočne záleží. Keď sa bližie pozriete na tentom model šiat tak zistíte, prečo sú také zaujímavé. Strih je obyčajný a farba tiež, ale metalické lemovaie ich razom povýšili na vyššiu úroveň.  

Inšpirujte sa: Roku 2020 bude kraľovať modrá farba: Voľba tohto odtieňa má však aj hlbší zmysel, tušíte, aký?

Jeden výrazný prvok

Áno, pri skladaní lookov si pokojne vystačíte i s jedným takýmto výrazným kúskom. Či už to bude top, tričko alebo sveter. Ak nechcete strácať čas zbytočným kombinovaním, tak si zaobstarajte do šatníka takéto kúsky. Potom vám už len postačia jednoduché džíny, tenisky a i tak budete vynikať nápaditosťou. 

Prečítajte si: Móda do hôr: Vďaka týmto trikom budete kráľovnou svahu aj vy

Tón v tóne

Jeden z najhorúcejších trendov, ktorý preferuje aj Kendall Jenner. Obliecť sa od hlavy po päty do jedného tónu je možno pre niekoho odvážne. Tak to vyskúšajte ako ona, pridajte ešte jednu farbu na dvoch kúskoch, aby to všetko dokopy pekne ladilo. 

Neprehliadnite: Lokálne eco friendly značky, ktoré by ste nemali prehliadnuť: Tieto 4 rozhodne stoja za vašu pozornosť

Mixujte

Toto si môžu síce dovoliť len ženy so štíhou postavou. Mixovanie vzorov a materálov nikdy nesklamalo a je to výborná voľba na párty či silvestrovský večierok. Ukážte všetkým, že máte odvahu vyčnievať. 

Originalita

Tak na tu by ste mali myslieť pri výbere kostýmov. Originálny a nadčasový kúsok je nad zlato. Zároveň však musí isť o strih, ktorý vám dokonalo sadne a tiež je trochu atypický. Len tak sa budete líšiť od ostatných. 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus