Presunúť na hlavný obsah

Najštýlovejšie outfity do mesta: Tie kúsky, ktoré vlastníte v šatníku, vás naučíme nosiť na nový moderný spôsob

Móda

Nemusíte stále nakupovať, aby ste pôsobili moderne a IN. Niekedy si stačí prísť po inšpiráciu k IT girls a vo svojom existujúcom šatníku nájdete isto niektorý z týchto kúskov.

Zimná sezóna je tu, ale to neznamená, že musíte ihneď podľahnúť nákupnému ošiaľu. Spomaľte a pristupujte k móde zodpovednejšie. Oveľa dôležitejšie ako nové handry je inšpirácia a predstava, čo by ste si vedeli obliecť. 

Pri pohľade na tieto stylingy, ktoré sme pre vás vybrali na tohtoročnú sezónu jeseň/zima 2019/2020, si určite jeden z kúskov nájdete aj vo vašom existujúcom šatníku. Monochromatický look, nadčasová elegancia a zodpovedný prístup sú atribúty, s ktorými sa spája moderná žena. 

Inšpirujte sa: Prvé jesenné prípravy: Módni experti sa zhodli na kľúčových štýloch, ktoré ovládnu tohtoročnú jeseň

Čižmy na širokom podpätku oceníte do práce

Obtiahnuté čižmy striedajú masívnejšie dizajnové prevedenia. Hladká koža alebo zvieracie motívy robia topánky natoľko dominantné, že urobíte dobre, keď ich využijete zároveň ako doplnok. Jednoduchý styling v prírodných tónoch je žiadúci. 

Monochromaticky look vám dodá rešpekt

Vytvoríte ho jednoducho, jeden nohavicový kostým musíte vo svojom živote mať v šatníku. Strihov je niekoľko, niekomu pristane ležérnejší štýl, iným ženám skôr vytvarovaný s dôrazom na siluetu. Sofistikovaný štýl s uhladeným lookom vás môže prekvapiť, a to najmä, ak ste ho nikdy neskúšali.

Kabát v kohútej stope neodmysliteľne patrí k zime

Kohútiu stopu milovali naše mamy, babičky a bola akýmsi symbolom elegancie. Vzor, ktorý nepozná hranice času, je ľahko kombinovateľný. Predstavuje ženu, ktorá si jasne ide za svojimi cieľmi a vo svojej ceste sa nenechá nikým vyrušiť.

Vedeli ste si predstaviť návrat elegantných „kapsáčov“?

Pamätáte si ešte na nohavice, tzv. „kapsáče“? Presne tie sa objavili v kolekciách svetoznámych dizajnérov na nadchádzajúcu sezónu. Majú oveľa užší strih ako kedysi a nohavice majú patent. Z materiálov sa objavuje satén. S vysokými topánkami môžete siahnuť po objemovom protiklade a na vrch si dať pulóver z hrubej pleteniny. 

Mohlo by vás zaujímať: Jesenná nálož kabeliek. Čo sa bude nosiť v tejto sezóne?

Oversized pletený sveter nikdy nesklame

Pulóver o číslo väčší ako je vaša bežná konfekcia je a bude vždy záchranou, keď si nebudete mať čo obliecť a budete chcieť zanechať dojem. S vysokými čižmami nad kolená to nikdy nebude nuda, pokiaľ budete pôsobiť uvoľnene a s nadhľadom. Trendy sú vám na nič, pokiaľ ich neviete nosiť. Hrubé štruktúrované pleteniny, koža a satén sú materiály, ktoré tejto sezóne vládnu.

Klobúk si opäť pýta pozornosť

Ženy ich milujú, ale povedzme si úprimne, nie každá ich vie nosiť. Reč je o klobúkoch, v prípade ktorých sa pohybujeme na tenkom ľade. Ich minimalistické verzie dizajnu oslovia ženy túžiace po zmene a originalite. 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus