Presunúť na hlavný obsah

Doplnok sezóny? Klobúk a čiapky! Je jedno, čo zvolíte, myslite však pri výbere na toto

Móda

Zima dorazila v plnej sile, a tak by ste sa mali vyzdobiť aj niečim, čo pred ňou ochráni aj vaše vlasy. No zároveň nezabúdajte, že okrem účelu by to malo plniť efekt...

Zlaté pravidlo

V globále je absolútne jedno, ktorý druh pokrievky si vyberiete. Riaďte sa len jedným - experimentujte, voľte nápaditosť pred nudou a nebojte sa farieb. Tieto aspekty vám zabezpečia, že váš look bude zakaždým tip-top.

Klobúky

Klasika, ktorá sa nezunuje. Jeden kvalitný a nadčasový klobúk by nemal chýbať v šatníku každej ženy, bez ohľadu na to, aký štýl preferuje. Nič totiž nezachráni váš look lepšie a efektívnejšie, ako práve táto ozdoba. Ak máte odvahu, voľte radšej farebné variácie - hitom sezóny je napríklad fialová, žltá alebo červená.

No ak sa na to necítite, siahnite aspoň po čiernej. Nemusíte si lámať hlavu s kombinovaním a na veľké prekvapenie mnohých, takýto klobúk vynikne aj s bežnými teniskami... Upustite trochu od konzervatívnosti a skúšajte, kombinujte a experimentujte. Ak nie farbou, možno aspoň strihom.

Inšpirujte sa: Čím viac, tým lepšie! Trendy v nosení šperkov sú jasné: Ako vrstviť jednotlivé kúsky?

Čiapky

Čím väčšie, tým lepšie. Ochránia pred zimou a upútajú pozornosť. Preto sa oplatí investovať možno aj do drahšieho kúska, ktorý je z kvalitného materiálu. A čo sa týka farieb, tak v tomto smere boduje ružová. A nie, nemusíte byť veľkou milovníčkou romantických farieb - jednoducho ružová je hitom a určite si ju zamilujete aj vy.

Prečítajte si: Páperová bunda verzus kabát: Keď pochopíte toto zlaté pravidlo kombinovania, vykúzlite z nich desiatky outfitov

Ikonická baretka

Nesmie, naozaj nesmie chýbať ani u vás. Už niekoľko sezón boduje na mólach, v butikoch a získala si pozornosť nejednej módnej influencerky. Baretka je rovnako nadčasový kúsok, ktorý si možno vyžaduje väčšiu dávku odvahy, ale ak sa raz k jej noseniu odhodláte, nevzdáte sa jej už nikdy.

Mohlo by vás zaujímať: Čaká vás večierok a neviete, čo na seba? Párty oblečenie, v ktorom zažiarite podľa typu osobnosti

Čo nosíte počas zimy na hlave?

spolu hlasovalo 421 ľudí

Čiapky
215
Baretky
62
Nič
106

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus