Presunúť na hlavný obsah

Kúsky, ktoré sa vyplatí mať v botníku: Tieto štýly nikdy neomrzia a vynikajúco sa kombinujú na rande i do práce

Móda

Nemustíte mať v botníku desiatky čižiem. Hravo si vystačíte so 4 štýlmi. Štačí len vedieť, kedy a s čím ich kombinovať.

Do práce

Oživte nudný kancelársky look o trendy čižmičky. Túto sezónu, rovnako ako tie predchádzajúce, sú stále veľmi populárne čižmy s vyššou sárou a ideálne v kombinácii s dlhšou sukňou či šatami. Vynikajúci spôsob, ako upútať pozornosť, dodržať pracovný dress code a tiež všetky ukázať, že aj keď sedíte v kancelárii osem hodín denne, môžete to robiť aspoň štýlovo.

Mohlo by vás zaujímať: 4 kabáty sezóny: Tieto kúsky vás zahrejú a zároveň z vás urobia hviezdu ulice

Na rande

Čižmy s vyššou sárou sú však tiež rovnako vhodné aj na rande. Či už zvolíte tie pod kolená alebo tesne nad, budte mať úspech. V tomto prípade sa môžete vyhrať aj so stylingom. Nevyhýbajte sa sexi mini sukniam alebo elegantnejším šatám, ktoré môžu práve štýlové čižmy pozdvihnúť na vyššiu úroveň.

Prečítajte si: 3 typy kabátov, ktoré si okamžite zamilujete: Túto jeseň stavte karty na strih a farbu

Nesmrteľná klasika na každú príležitosť

Ak patríte k milovníkom klasiky, tak rozhodne by ste nemali zabúdať na "biker boots" kúsky. Tieto športové čižmy, ktoré dodajú každému stylingu nádych rebelstva, môžte skvelo využiť aj v práci, ak ich dokombinujete so sakom a elegantnými nohavicami. A ak chcete staviť karty na klasiku, tak práve členové čižmy na ihličkovom opätku sa nikdy nezunujú a investícia do nich sa vám niekoľkokrát vyplatí.

Neprehliadnite: Na vysokej, či nízkej nohe: Tieto topánky by vám podľa známych Sloveniek nemali chýbať v jesennom šatníku

Hrajte sa

A nebojte sa toho. Dať si čižmy cez nohavice? No a čo! Rovnako tak kombinácia na prvý pohľad neskombinovateľných materiálov, môže priniesť úspech. Tieto experimenty si pokojne môžete dovoliť na stretnutiach s kamarátkami, ktoré ich určite ocenia.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus