Presunúť na hlavný obsah

Veľké tajomstvo Moniky Bagárovej je vonku: Na Vianoce oznámila novinku, že pod srdcom nosí bábätko!

Zahraničné celebrity

Krásna speváčka má skutočne dôvod na radosť. Prežíva totiž najkrajšie životné obdobie.

Šťastné, veselé a požehnané

Je krásna a talentovaná. A zamilovaná. Zdá sa, že úspešná česká speváčka Monika Bagárová prežíva skutočne najkrajšie životné obdobie, a to nie len preto, že sú Vianoce. 25-ročná rodáčka z Brna sa totiž priamo na Vianoce pochválila dojemnou fotografiou pri vianočnom stromčeku, kde pózuje po boku svojho partnera a obaja v ruke držia ultrazvukovú fotku ich bábätka. "10 rokov ste tu so mnou, ste súčasťou môjho života a ja si vašej priazne neuveriteľne vážim. Preto som sa veľmi tešila na to, keď sa s vami budem môcť podeliť o to najkrajšie v mojom živote. Budem mama," napísala dojemné vyznanie pod fotku. 

Mohlo by vás zaujímať: Najväčšie premeny známych krások v roku 2019: Pozrite si foto PRED a PO, kto urobil zásadné zmeny vo svojej vizáži?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Monika Bagárová (@bagarovamonika),

Toto čarovné obdobie si Monika s priateľom Makhmudom, profesionálnym zápasníkom, užíva po prvýkrát v ich spoločnom dome za prítomnosti tých najbližích. 

Prečítajte si: Takto vyzerajú Vianoce na kráľovskom dvore: Čo jedia, ako stolujú a čím sa obdarúvajú členovia morachie?

Láska cez Instagram

I keď pár tvoria len pomerne krátko, už od samotného začiatku sa Monika nebránila otázke tehotenstva. Krásna speváčka je veľmi rodinne založená a rodina je pre ňu priorita. A ako sa spoznala s niekým, kto má ďaleko od jej profesie? Dávnejšie sa speváčka zverila s tým, že ona sama priateľovi napísala na Instagrame. Doslova si ho vyhliadla, zaujala ju jeho dobrácka osobnosť, a tak nabrala odvahu a ozvala sa prvá s tým, že ho chce sponaž bližšie. A rozhodne to neľuduje. V súčasnosti prežíva krásne chvíle aj vďaka tomu, že zabudla na kliší typu - že muž má bojovať o ženu a veci zobrala do vlastných ruk. Dvojici samozrejme gratulujeme. 

Neprehliadnite: Osudové ženy života Brada Pitta: Kto bol jeho skutočnou láskou?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Monika Bagárová (@bagarovamonika),

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Monika Bagárová (@bagarovamonika),

- Najčítanejšie -