Presunúť na hlavný obsah

Sú mladí, talentovaní a svet ich miluje: Kto sú nové tváre Hollywoodu a prečo stojí za to sledovať ich?

Zahraničné celebrity

Hoci sú niektorí z nich len teenegeri, či deti, svet im leží pri nohách. Aká je nová generácia Hollywoodu?

Selena Gomez

Krásna tmavovláska sa preslávila ako speváčka piesní pre deti a neskôr teenegerov. Objavovla sa po boku Justina Biebera, kedy na seba obaja značne upriaovali pozornosť. No v poslednom obodbí sa jej darí najmä vo filmovej oblasti. Sympatická Selena sa objavila v horore Mŕtvi neumierajú a do kín sa práve dostáva romantika Woodyho Allena, Daždivý deň v New Yorku. Má svojský životný štýl, vkus a neustále dokazuje, že chce napredovať. A musíme uznať, že sa jej to naozaj darí. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Selena Gomez (@selenagomez),

Sophie Turner

Túto plavovlásku si zrejme budete najskôr pamätať zo seriálu Hra o tróny. Okrem herectva sa však venuje vo voľnom čase aj interiérovému dizajnu. Miluje módu, architektúru a aj napriek tomu, že svojimi fashion kreáciami občas ide tak trochu za čiaru, ľudia ju milujú. Svedčí o tom aj počet followerov na jej instagramovom účete, ktorý je takmer 16 miliónov. A to je na mladučkú 23-ročnú hviezdu celkom slušné. 

Neprehliadnite: Kráľovské tradície, ktoré nás skutočne dostali: Toto robia členovia monarchie v období adventu

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Sophie Turner (@sophiet),

Maise Williams

Práve pred nedávnom o sebe Sophie Turner a Maise Williams vyhlásili, že sú ako pokrvné sestry. Tvoria totiž nerozlučnú dvojicu od čias, kedy si spoločne zahrali v spomínanom seriáli Hra o tróny. Maise je však narozdiel od Sophie oveľa extravagantnejšia, zásadovejšia a veľmi rada na seba púta pozornosť. Budúci rok sa objaví v horore Noví mutanti, takže o pracovné ponuky nemá núdzu. To čím si získala srdcia fanúšikov je jej bezprostrednosť. Je sama sebou, na nič sa nehrá a buď ju ľudia prijmú takú aká je alebo je to ich problém. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Maisie Williams (@maisie_williams),

Zendaya

Zendaya v podstate nie je žiadnym nováčikom na Hollywoodskej scéne, no do povedamia sa dostáva najmä v poslednom období. Začínala ako tanečníčka na televíznej stanici Disney Channel , dokonca sa v tom čase v jednej reklame objavila aj so Selenou Gomez. Vydala vlastný singel, miluje módu, líčenie a práve tomu sa mimo práce venuje. Na svojej stránke ukazuje ženám tipy a triky na dokonalé líčenie a naozaj jej to ide. Kolegovia o nej hovoria, že je veľmi úprimná a kreatívna. Aktuálne ju môžete vidieť v najnovšom filme o Spidermanovi: Ďaleko od domova. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Zendaya (@zendaya),

Millie Bobby Brown

Iba 15 ročná Millie Bobby Brown je považovaná za multitalent. Svoju rolu dievčatka s nadprirodzenými schopnosťami, v seriáli Stranger Things, zahrala tak perfektne, že bola dvakrát nominovaná na cenu Emmy. V tom čase Millie spôsobila doslova senzáciu. Má podobne ako jej kolegyne výborný cit pre módu a mnohé jej outfity sú pre ženy veľkou inšpiráciou. Dokáže totiž skvele kombinovať konfekciu a drahšie kúsky. 

Mohlo by vás zaujímať: Takto vyzerajú Vianoce na kráľovskom dvore: Čo jedia, ako stolujú a čím sa obdarúvajú členovia morachie?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa

- Najčítanejšie -