Presunúť na hlavný obsah

Vianoce Meghan a Harryho budú bez rodiny: Vojvodkyňa opäť pod paľbou kritiky, dôvodom je porušenie tradícií

Zahraničné celebrity

Vojvodkyňa zo Sussexu Meghan Markle a princ Harry sa rozhodli byť počas sviatkov za veľkou mlákou. Dôvodom je porušenie vianočných tradícií.

Vianoce po svojom

Na to, že si vojvodkyňa Meghan robí veci po svojom, si už asi kráľovská rodina stihla akosi zvyknúť. No jej najnovšie rozhodnutie, stráviť Vianoce s matkou za veľkou mlákou, pobúrilo mnohých, hlavne verejnosť. 

Meghan sa tak opäť postarala o škandál, ktorý je plný denníkov už niekoľko dní. Rozhorčení Briti nachápu, ako si mohla dovoliť odniesť princa Harryho a ich syna Archieho počas najkrajších dní v roku do Ameriky. Týmto gestom navyše poruší hneď niekoľko vianočných tredícií. 

Mohlo by vás zaujímať: Takto vyzerajú Vianoce na kráľovskom dvore: Čo jedia, ako stolujú a čím sa obdarúvajú členovia morachie?

Jednou z najhlavnejších je omša, ktorá sa koná deň po Štedrom dni. Trvá 45 minút a všetci kráľovskí členovia (okrem Alžbety) sa na ňu vždy vyberajú peši. Počas tohto sprievodu vznikajú zaujímavé fotogafie. 

Dvojica tiež vynechá obľúbené spoločenské hry kráľovnej Alžbety II., ktoré celá rodina spolu hráva počas Štedrého večera, až kým sa ona sama nerozhodne ich ukončiť. A princ Harry dokonca tento rok príde aj o tradičný futbalový zápas so svojím bratom. 

Neprehliadnite: Kráľovské tradície, ktoré nás skutočne dostali: Toto robia členovia monarchie v období adventu

No na druhej strane, sú tu predsa len tradície, ktoré si tento manželský pár ctí. Rovnako, ako princ William a Kate, aj oni už teraz obdarúvavajú svojich zamestnancov. A tiež sa určite môžeme tešiť aj na vianočné prianie tejto rodiny. 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus