Presunúť na hlavný obsah

Ani Meghan, ani Kate: Toto je najštýlovejšia členka britskej kráľovskej rodiny

Zahraničné celebrity

Počuli ste už o šarmantnej sesternici princov Williama a Harryho, Lady Amelii?

Štýlová a vkusná

Britská kráľovská rodina má síce mnoho zaujímavých osobností, ale len máloktorá dokáže zaujať viac, ako práve šarmantná Lady Amalia Windsor. 24-ročná sesternica známych princov Harryho a Williama dokáže svojim dievčenským a nenúteným šarmom vzbudiť pozornosť médií rovnako, ako najsledovanejšie členky Meghan a Kate. 

Mohlo by vás zaujímať: Najsexi kráľovský pár všetkých čias: Zabudnite na Meghan a Harryho, princ Karol Filip s manželkou udávajú trendy

Môže predovšetkým za to jej povaha. Ak ju vidíte v spoločnosti, asi len ťažko by ste si mysleli, že ide o člena kráľovskej rodiny. Lady Amelia si razí cestu vlastným spôsobom, v tomto prípade modelingom, ktorý sa nie úplne spája s kráľovskými povinnosťami. Lenže to je momentálne pre sympatickú blondínu prioritnejšie. 

Prečítajte si: Vojvodkyňa Kate opäť v centre pozornosti: Pre toto sa jej Meghan len málokedy môže vyrovnať

Mnohé módne magazíny a popredné fashion značky sa bijú o to, aby si uchmatli pozornosť Lady Amelie. Talianska značka Dolce&Gabbana ju dokonca dve sezóny obsadila do svojich prehliadok. No jej konte nechýbajú však ani spolupráce s poprednými magazínmi.

Keďže kdekoľvek sa ukáže, púta pozornosť, tak je samozrejmosťou aj jej účasť na známych módnych a spoločenských akciách. A zakaždým boduje v dokonalom stylingu, ktorý je tip-top od hlavy po päty. Záľubu v móde známa šľachtička neskryje. A rovnako neskrýva ani svoje tetovania, ktoré sú na rôznych miestach. Amelia si nerobí ťažkú hlavu s protokolov a zostáva sama sebou. A práve preto jej popularita rastie zo dňa na deň. 

 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus