Presunúť na hlavný obsah

Najsexi kráľovský pár všetkých čias: Zabudnite na Meghan a Harryho, princ Karol Filip s manželkou udávajú trendy

Zahraničné celebrity

I keď posledné mesiace sa v médiách píše predovšetkým o kráľovskom páre v zložení princ Harry s manželkou Meghan, pravdou je, že rovnakú pozornosť si zaslúži aj tento. A možno o niečo väčšiu.

Sexi, štýlový a urodzený

Ak by sme mali zvoliť najcharizmatickejší pár s kráľovskými koreňmi, tak tento titul by sme jednoznačne prideli práve dvojici - princ Karol Filip Švédsky a Sofia. 40-ročný nástupník na kráľovský trón na prvý pohľad pomotá hlavu každej žene. A to nie je len svojim vzhľadom, ale rovnako charakteristickým vkusom. O tomto sexymbole, ktorému v žilách koľuje modrá krv, pokojne môžeme povedať, že patrí tiež najštýlovejším následníkom trónu. A princ Harry ani William sa na neho jednoducho nechytajú. Na sexepíle mu pridávajú aj koníčky - rýchle autá či charitatívne projekty, ktorým sa zaryto venuje už od mladosti.

Prečítajte si: Nohy ako stvorené pre červený koberec: Inšpirujte sa cvikmi, na ktoré nedala dopustiť princezná Diana

Dokonalá dvojica

Nie je to len on, kto v tejto dvojici vyniká. O pozornosť nemá núdzu ani jeho manželka, bývalá modelka Sofia, s ktorou sú manželia už takmer štyri roky.  Zoznámili sa v roku 2010, no jej meno v médiách nebolo úplne neznáme. Kráska s elegantným pôvabom pôsobila v kontroverznej reality šou Hotel Paradise. No ani to, že ju polonahú videl celý svet, neodradilo tohto princa, aby si ju vzal. Zdá sa, že lektorka jogy mu učarovala aj napriek pochybnej minulosti. Obaja však pôsobia ako veľmi harmonický pár a sú vzornými rodičmi pre ich dvoch synčekov.

Mohlo by vás zaujímať: Vojvodkyňa Meghan predviedla v Afrike kľúčové kúsky šatníka: Tento jeden detail mali všetky rovnaký

Pri pohľade na ňu by však len málokto tipoval, že nie je z urodzenej rodiny. Svoje "povinnosti" si plní na jednotku, a tiež pri nich vždy pôsobí tip-top. Dokonca vďaka svojim elegantným a nenúteným styligom predčí aj vojvodkyňe Meghan či Kate Middleton. Sofia má jednoducho niečo navyše, vďaka čomu je vždy ozdobou akcie, ktorá je plný urodzených hostí.

Neprehliadnite: Donald Trump bol ňou posadnutý: Ktorí muži platonicky milovali princeznú Dianu?

Ktorá dvojica je podľa vás najkrajšia?

spolu hlasovalo 2450 ľudí

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus