Presunúť na hlavný obsah

Ikonický pár 90-tych rokov Johnny Depp a Kate Moss: Viete, čo povedal jeden na adresu druhého po rozchode?

Zahraničné celebrity

Mnohí považujú za legendárny vzťah Johnnyho Deppa ten s hereckou kolegyňou Winonou Ryder. No vzťah, ktorý nasledoval po nej, s mladou vtedy len 20-ročnou modelkou Kate Moss, bol oveľa zaujímavejší. Viete, čo si odkázali vzájomne po ich rozchode?

Takto sa zoznámili, ale nikto nevie ako sa dali dohromady 

Po herečke Winone Ryder ostala Johnnymu Deppovi, ktorý bol už vtedy poriadny búrlivák, spomienka, konkrétne tetovanie „Winona Forever“. Hneď na to stretol krásnu, mladú 20-ročnú Kate Moss, ktorá bola už  v tom čase modelingovou hviezdou. Podľa magazínu Glamour sa stretli v New Yorku v známej kaviarni Tabac v centre mesta a zoznámil ich bývalý publicista a módny spisovateľ magazínu Vanity Fair, George Wayne. Do kaviarne prišla Kate aj so svojou kamarátkou a kolegyňou Naomi Campbell a spoločne skončili všetci pri jednom stole. Nikto však presne nevie, kedy sa začali schádzať Kate a Johnny sami, zrazu sa len objavili na verejnosti a tvorili pár, z ktorého boli fanúšikovia nadšení. 

Mohlo by vás zaujímať: Jennifer Aniston a Brad Pitt patrili medzi najkrajšie páry: Nájdu si po rokoch opäť k sebe cestu aj v súkromí?

Mať v hoteli ubytovaný tento pár bol vraj nezabudnuteľný zážitok

Johnny a Kate tvorili pár skoro 4 roky a počas tohto obdobia sa obaja preslávili ani nie tak svojou láskou, ale spoločným „flámovaním“, braním drog, užívaním si a mnohými ďalšími aj alkoholickými výstupmi či iným správaním. V rámci ich spoločného randenia majú na nich dvoch ako pár skutočne búrlivé spomienky aj mnohé hotely po celom svete, v ktorých po nich zostali vraj zničené izby. Vraj mať v hoteli ubytovaného Johynnho Deppa a Kate Moss bol pre mnohých „nezabudnuteľný zážitok“ v negatívnom slova zmysle, ako informoval aj spomínaný magazín. 

Johnny bol veľkorysý a originálny pri obdarúvaní

Johnny bol však ku svojej mladučkej priateľke Kate aj veľmi štedrý. A svoje darčeky jej vedel aj originálne odovzdať. Magazín spomína, ako sa vraj herec vyznamenal, keď jej diamantový náhrdelník, ktorý jej chcel darovať, skryl do svojich zadných intímnych partií. Dokonca neváhal pre ňu naplniť v jednej hotelovej izbe v západnom Londýne vaňu doplna šampanským za 1000 dolárov za fľašku. 

Čítajte tiež: V živote Brada Pitta sa vystriedalo žien pomerne dosť: Toto sú Bradove ex, s ktorými sa viažu aj takéto spomienky

Napriek tomu, že vzťah skončila Kate, po rokoch tieto slová 

Johny sa počas randenia o Kate raz pre médiá vyjadril takýmito lichotivými slovami: „Kate je niekto, kto ma hlboko zaujíma. Je to úžasné, milé, čisté dievča – také naozaj veľké dieťa a ja sa o ňu postarám. Milujem ju na veľmi hlbokej úrovni.“ No potom prišla tá chvíľa, že Kate, tá čistá duša, už nebola viac ochotná tolerovať Johnnyho výkyvy nálad spôsobené zaiste aj užívaním drog a alkoholu, rozhodla sa, že vzťah ukončí. Bolo to v roku 1997 a Kate po čase v roku 2012 na tému ich rozchodu však prekvapujúco o Johnym pre magazín Vanity Fair prezradila: „Nie je nikto, kto by sa bol o mňa staral. Johnny sa chcel o mňa starať. Verila som tomu, čo povedal. A to je to, čo mi chýbalo, keď som odišla... Tým rozchodom som stratila niekoho, komu som mohla veriť. Nočná mora. Roky a roky plaču, Och, slzy!“

Neprehliadnite:  Bývalí partneri Meghan Markle: S týmito mužmi randila predtým, ako sa stala členom kráľovskej rodiny

Johnny dlho nesmútil 

Treba však povedať, že fanúšikovia tohto páru boli ich rozchodom skutočne otrasení, hoci ich pokladali za arogantných, zároveň im aj závideli a podľa nich sa k sebe perfektne hodili. No to je už na posúdení, čo poviete? Nehovoriac o tom, že len pár týždňov po rozchode s Kate bol už Johny videný na verejnosti s Vanessou Paradis, s ktorou má aj jedinú dcéru, dnes známu modelku, Lily-Rose Depp.

Napriek svojmu vzťahu, o ktorom sa dá povedať, že nedopadol práve najlepšie, vraj títo dvaja medzi sebou aj naďalej ešte dlho udržiavali kontakt.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe