Presunúť na hlavný obsah

Poznáme luxusné svadobné trendy: Známe osobnosti, ktoré dorazili na svoj deň D vo veľkom štýle!

Zábava

Inšpirujte sa výberom štýlových áut, ktoré si vybrali známe celebrity na svoj svadobný deň. Aký je trend tejto doby a v čom by ste sa mali priviesť, aby ste zaujali?

Príprava svadby zahŕňa veľa rozhodovaní, ktoré musia partneri absolvovať. Výber miesta, menu, svadobný zoznam či slávnostnú výzdobu. Medzi svadobné povinnosti patrí aj výber správneho dopravného prostriedku, ktorý privezie nevestu a ženícha do kostola. Inšpirujte sa známymi osobnosťami, ktoré to poňali naozaj vo veľkom štýle. V ktorom z áut, by ste na svoju svadbu chceli prísť vy?

Prečítajte si aj: V akých autách jazdia slávne celebrity? Ryan Gosling k šťastiu veľa nepotrebuje, Angelina Jolie vás výberom prekvapí

Nadčasová klasika

Kate Moss zvolila na svoj svadobný deň naozaj štýlový typ auta, ktorým dopravila svojich hostí z kostola na hostinu. Vybrala si nadčasovú klasiku a eleganciu v podaní Rolls-Royce Silver Shadows, ktorých mala rovno šesť. Zdá sa, že Kate s manželom nenechali nič na náhodu a luxusný dopravný prostriedok zladili k téme ich svadby.

Luxus

Ďalšou z radu obľúbených značiek áut nie je nič iné ako luxusné Bentley. Svoje o tom vie aj dedička miliónového impéria Nicky Hilton, ktorá by nemohla doraziť na svoju svadbu v inej značke auta. Luxus a nezameniteľný štýl čierneho Bentley dodávali Nicky vznešenosť a dôležitosť.

Elegancia a štýl

Pripojte sa ku krásnej vojvodkyni a anglickému princovi, ktorí dorazili v očakávaný deň v Rolls-Royce Phantom VI z roku 1977. Originálna klasika, ktorá je obľúbená medzi kráľovskou rodinou a známymi celebritami je ukážkovým modelom na svadobný deň. 

Inšpirujte sa: Inšpirujte sa štýlom monackej princeznej Charlotte: Šľachtická kráska je stelesnením krásy a elegancie

Retro

Jedným zo spôsobov, ktoré určite urobia dojem je prísť na svadbu v ružovom retro Kadilaku. Extravaganciu v podobe luxusného autíčka si nenechala ujsť rebelská speváčka Sinead O'Connor, ktorá ho zároveň zladila k farbe jej šiat. Tak čo dámy, ktorá z vás by rada dorazila na svadobný deň v ružovom automobile? 

 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus