Presunúť na hlavný obsah

Julia Roberts a Richard Gere: Prečo sa nikdy nedali dokopy ako pár a ako vyzerajú po rokoch ich rodiny?

Zahraničné celebrity

Od natočenia kultovej romantickej snímky, Pretty Woman, ubehlo už neuveriteľných 26 rokov, no jej hlavní predstavitelia sú rovnako charizmatickí ako vtedy. Ako to medzi nimi vlastne bolo, a ako žijú dnes?

Po rokoch opäť spolu pred kamerou

Po rokoch sa opäť títo dvaja stretli pred kamerami v jednej talkshow a bolo vidieť, že sú si veľmi blízki a majú naozaj priateľský vzťah. Naviac prezradili aj niečo, čo sme možno mnohí netušili... A síce, že Richard o rolu Edwarda záujem nemal. Avšak bola to Julia, ktorá mu posunula papier s textom, "prosím, povedz áno", keď mu zavolal uprostred ich zoznamovania sa režisér a spýtal sa, či to berie: "Bolo to také sladké, tak som povedal áno," citoval ho denník Dailymail. 

Mohlo by vás zaujímať: Hviezdy filmu Veľmi nebezpečné známosti: Ako vyzerá dvojica po rokoch?

Iskra medzi nimi preskočila, ale...

Hoci má už dnes Richard 66 rokov, stále je na ňom badať tá povestná iskra v očiach, ktorou si získa doslova ženu každého veku. Pre mnohých ostáva tak trocha záhadou, prečo táto iskra v očiach nezapôsobila vtedy aj na mladučkú Juliu. Veď v čase natáčania filmu boli obaja bez záväzkov a pravdou je, že iskra tam bola, o čom je dodnes presvedčený aj sám režisér snímky, Garry Marschal, ktorý sa pre magazín Huffingtonpost vyjadril na ich adresu takto:  "Vychádzali spolu veľmi dobre. Julia bola nová, a keď došlo na bozkávacie scény, Richard bol k nej veľmi ohľaduplný. Keď sa pobozkali, rozhodne tam bola chémia. Tú nedokážete len tak predstierať."

Kedysi sukničkár, ktorý dnes túži po samote a pomoci druhým

Pravdou však je, že Richard mal ženy skutočne rád, o čom svedčia aj jeho početné vzťahy. No až dve ženy ho dostali, ako sa hovorí, do chomúta: manželstvo so Cindy Crawford vydržalo 8 rokov a manželstvo s druhou ženou, Corey Lowell až 17 rokov. Dokonca sa z neho narodil aj jeho jediný syn Homer James Jigme. S Corey sa napokon rozišli kvôli odlišným životným štýlom, ako uviedli. Ako informoval denník Dailymail, Corey túži byť vo svetle reflektorov, je veľmi spoločenská a Richard miluje samotu a  pokoj.

Chce sa momentálne venovať svojej práci v oblasti ekológie či osvety AIDS. V súčasnosti má však po svojom boku už novú priateľku,  Alejandru Silvu, ktorá zdieľa tento jeho životný štýl. Nechajme sa teda prekvapiť, či sa dá herec zlákať manželstvom aj do tretice... 

Čítajte tiež: V živote Brada Pitta sa vystriedalo žien pomerne dosť: Toto sú Bradove ex, s ktorými sa viažu aj takéto spomienky

"Pretty Woman" dnes napĺňa predovšetkým rodina

Julia síce prešla rovnako ako jej filmový kolega dvoma manželstvami, avšak v tom druhom zotrváva dodnes. Krátko po filme sa vydala za country speváka a skladateľa Lyleho Lovetta, ktorý bol od nej o desať rokov starší. Hoci sa brali zamilovaní, nakoniec ich od seba odlúčili ich kariéry, ktoré boli v tom čase naplno rozbehnuté. Manželstvo im nevyšlo, ale obaja zostali dobrými priateľmi dodnes. Medzičasom prežila Julia krátke romániky s hereckými kolegami ako napr. s Ethanom Hawkom, či Danielom Day-Lewisom.

Tak sa však zdá, že ten správny čas pre Juliu prišiel až o niekoľko rokov neskôr, keď si v roku 2002 vzala kameramana Dannyho Modera, s ktorým sa dočkala aj vytúžených troch detí. Ich manželstvo trvajúce už dlhé roky je v hollywoodskom svete skôr raritou, o to viac si ho strážia. Hoci médiá slovo rozvod u nich skloňovali, všetko to boli len nepodložené fámy. Zdá sa, že títo dvaja si naozaj cenia to, čo majú a starajú sa o to napríklad aj tým, že spolu ako rodina trávia veľa času. 

Neprehliadnite: Recepti na šťastné manželstvo vo svete reflektorov: Tejto hollywoodskej kráske to vychádza už 16 rokov

- Najčítanejšie -