Toto sú najkratšie celebritné manželstvá: Jedno z nich trvalo dokonca len 55 hodín!

Svadba je snom každej ženy, preto je viac ako smutné, že tieto celebrity si ju príliš dlho neužili.

Ani známe osobnosti nemajú vždy dokonalé životy

Ani známe osobnosti nemajú vždy dokonalé životy

Zdroj: SITA

V živote má každý z nás mnoho plánov, otázna je však konečná realita. Je možné, že ani tieto celebrity dopredu netušili, že ich manželstvá skončia skôr, ako vôbec začali.

Mohlo by vás zaujímať: Viete, kto má doma takýchto dvoch malých pomocníkov? Táto známa rodina drží už roky pokope

Charlie Sheen a Donna Peele

Známy herec Charlie Sheen zo seriálu Dva a pol chlapa po svadbe s Donnou vyhlásil, že práve ona je jeho anjelom zoslaným z neba. Keď sa o 5 mesiacov rozvádzali tvrdil, že jednoducho len kúpil zlé auto, ktoré sa po krátkom čase pokazilo.

Colin Farrell a Amelia Warner

Hoci si herec Ameliine meno vytetoval na prst, ani to ich manželstvo nezachránilo. Rozišli sa po 4 mesiacoch s tým, že sa zosobášili príliš mladí. 

Jennifer Lopez a Cris Judd

Hoci manželstvo s Crisom bolo druhé v poradí, ktoré krásna Jennifer absolvovala, ani to nevyšlo. Už po 4 mesiacoch si povedali zbohom, a Jennifer vymenila v tom čase Crisa za Bena Afflecka.

Eddie Murphy a Tracey Edmonds

Vtipný herec Eddie Murphy sa rozviedol už po 2 týždňoch so svojou manželkou Tracey, a to len preto, že ako kamarátom im to vraj fungovalo lepšie.

Carmen Electra a Dennis Rodman

Hráč NBA sa v roku 1998 zosobášil s kráskou z Baywatchu Carmen Electrou. Po 6 dňoch však vyhlásil, že počas obradu bol pripitý, a práve z toho dôvodu sa nerozhodol správne. Dennis je dôkazom toho, že keď niekto niečo chce, vymyslí si na to akúkoľvek výhovorku.

Prečítajte si: 5 zázračných trikov ako si zväčšiť a rozžiariť oči podľa celebrít

Britney Spears a Jason Alexander

Títo dvaja si povedali svoje "áno" v Las Vegas, a po 55 hodinách to celé jednoducho ukončili. Britney vtedy tvrdila, že si neuvedomila závažnosť jej rozhodnutia, a tak sa z kamarátov z detstva stali znova "len" kamaráti.

Foto:
SITA
Zdroj:
DD

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba