Presunúť na hlavný obsah

Toto sú najkratšie celebritné manželstvá: Jedno z nich trvalo dokonca len 55 hodín!

Zahraničné celebrity

Svadba je snom každej ženy, preto je viac ako smutné, že tieto celebrity si ju príliš dlho neužili.

V živote má každý z nás mnoho plánov, otázna je však konečná realita. Je možné, že ani tieto celebrity dopredu netušili, že ich manželstvá skončia skôr, ako vôbec začali.

Mohlo by vás zaujímať: Viete, kto má doma takýchto dvoch malých pomocníkov? Táto známa rodina drží už roky pokope

Charlie Sheen a Donna Peele

Známy herec Charlie Sheen zo seriálu Dva a pol chlapa po svadbe s Donnou vyhlásil, že práve ona je jeho anjelom zoslaným z neba. Keď sa o 5 mesiacov rozvádzali tvrdil, že jednoducho len kúpil zlé auto, ktoré sa po krátkom čase pokazilo.

Colin Farrell a Amelia Warner

Hoci si herec Ameliine meno vytetoval na prst, ani to ich manželstvo nezachránilo. Rozišli sa po 4 mesiacoch s tým, že sa zosobášili príliš mladí. 

Jennifer Lopez a Cris Judd

Hoci manželstvo s Crisom bolo druhé v poradí, ktoré krásna Jennifer absolvovala, ani to nevyšlo. Už po 4 mesiacoch si povedali zbohom, a Jennifer vymenila v tom čase Crisa za Bena Afflecka.

Eddie Murphy a Tracey Edmonds

Vtipný herec Eddie Murphy sa rozviedol už po 2 týždňoch so svojou manželkou Tracey, a to len preto, že ako kamarátom im to vraj fungovalo lepšie.

Carmen Electra a Dennis Rodman

Hráč NBA sa v roku 1998 zosobášil s kráskou z Baywatchu Carmen Electrou. Po 6 dňoch však vyhlásil, že počas obradu bol pripitý, a práve z toho dôvodu sa nerozhodol správne. Dennis je dôkazom toho, že keď niekto niečo chce, vymyslí si na to akúkoľvek výhovorku.

Prečítajte si: 5 zázračných trikov ako si zväčšiť a rozžiariť oči podľa celebrít

Britney Spears a Jason Alexander

Títo dvaja si povedali svoje "áno" v Las Vegas, a po 55 hodinách to celé jednoducho ukončili. Britney vtedy tvrdila, že si neuvedomila závažnosť jej rozhodnutia, a tak sa z kamarátov z detstva stali znova "len" kamaráti.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe