Presunúť na hlavný obsah

Hollywoodske krásky odkopli týchto čudákov: Po ich boku stáli naozaj divní muži, posúďte sami!

Zahraničné celebrity

Láska býva niekedy slepá. A to doslova! Len si pozrite, aké "skvosty" mali vedľa seba tieto známe hviezdy.

Kourtney Kardashian a Scott Dissick

Tento chlapík najprv krásnej Kardashianke urobil tri deti a potom ju zosmiešnil pred celým svetom svojimi aférkami a nekončiacimi party. Práve fotky z večierkov plných drog, sexu a alkoholu, boli pre Kourtney tou poslednou kvapkou. V júli svojho nepodareného manžela vysťahovala z rodinnej rezidencie. 

Mandy Moore a Ryan Adams

Po šiestich rokoch manželstva sa popová speváčka a frontman rockovej kapely rozhodli ísť každý svojou cestou. Počas ich vzťahu nikto nechápal, čo krásna speváčka, ktorej kedysi predpovedali, že bude "novou Britney Spears", robí s týmto divne vyzerajúcim týpkom. Dvojica sa vraj rozišla "úctivo a priateľsky", píše server popsugar.com. 

Gwen Stefani a Gavin Rossdale

Chúďa Gwen! Za rozpadom jej vzťahu nestála iná žena, ale gay spevák Marilyn. S tým sa mal manžel Gwen Stefani zapliesť aj pred šiestimi rokmi. Dnes, po trinástich rokoch však návrhárke a speváčke "došli nervy". S frontmanom kapely The Bush – Gavinom Rossdaleom, viac pár netvoria, šepká sa dokonca o novom chlapovi po boku blond krásky.  

Prečítajte si: Porcelánové bábiky: Tieto hviezdy sa opaľovaniu vyhýbajú - pre toto sú na svoju bledú pokožku pyšné!

Britney Spears a Charlie Ebersol

Nemá to ľahké! Najprv ju vyciciaval Kevin Federline, pred časom vyzerala spokojne po boku úspešného hollywoodskeho producenta Charlieho Ebersola. Dvojica pôsobila harmonickým dojmom, no rozchod už taký sladký nebol. Britney vymazala každučkú Charlieho fotku z instagramu, a ten na oplátku vytvoril mätúce video s titulkami a veršami z Biblie. Prinajmenšom divné, nie?

Prečítajte si: Comeback „stratenej“ speváčky vo veľkom štýle: Popová princezná je opäť vo forme, wow, to je zmena!

 

Sienna Miller a Tom Sturridge

Krásna, talentovaná a tvárna. Presne taká je herečka Sienna Miller, ktorá štyri roky žila po boku hereckého kolegu Toma Sturridgea. Ten rozhodne nepatrí ku komerčným umelcom, je o ňom známe, že žije vo svojom svete. Pred tromi rokmi mu Sienna porodila dcérku Marlow, a krátko na to pár ohlásil zásnuby. Rovnako nečakane však pár oznámil aj koniec, len týždeň po spoločnej dovolenke na ostrove Formentera.

Jennifer Garner a Ben Affleck

Nebola to až taká idylka! Problém tejto dvojice, opatrovateľka Christine Ouzonian, s ktorou sa svojrázny Affleck zaplietol ešte počas manželstva, vraj nebola jedinou aférkou v jeho živote. Zdroj magazínu E! tvrdí, že medzi hercom a manželkou to dlhodobo neklapalo najmä kvôli Affeckovej ťažkej povahe. 

Prečítajte si: Vzťahové „pletky“, ktorých je plný Hollywood: Tieto páry šokovali v poslednej dobe najviac!

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus