Presunúť na hlavný obsah

Najznámejšie svetové topmodelky 90. rokov, ktoré dobyli svet modelingu: Viete, ako vyzerajú dnes?

Zahraničné celebrity

Krásne a úspešné topmodelky, ktorým celý svet ležal pri nohách sa časom takmer vôbec nezmenili. Pozrite sa, ako vyzerajú dnes.

V dnešnom svete, kde je každé druhé dievča modelkou sa vážnosť tohto povolania akosi vytráca. V 90.rokoch boli však topmodelky akýmisi nadprirodzenými bytosťami, ktoré uznával celý svet. Výnimočné ženy, ktoré boli skĺbením dokonalej krásy a bezchybných tiel sú dodnes známymi osobnosťami. Pozrite sa, ako sa rokmi zmenili a čomu sa dnes venujú.

Mohlo by vás zaujímať: Pamätáte si ešte supermodelku Claudia Schiffer? Takto šťastná je dnes trojnásobná mamina a vyzerá výborne!

Cindy Crawford

Úspešná topmodelka je dodnes žiadanou v oblasti modelingu. Cindy vyzerá na svoj vek neskutočne dobre a aj preto patrí k najúspešnejším modelkám v súčasnosti. V jej modelingových šľapajách ide aj jej dcéra, ktorá sa na svoju mamu nesmierne podobá.

Claudia Schiffer

Topmodelka Claudia bola na výslní svojej kariéry najúspešnejšou modelkou všetkých čias. Ocitla sa na viac ako 1000 obálkach magazínov a bola najzvučnejším menom spomedzi svetových modeliek. Dnes má Claudia tri deti a svoj čas venuje najmä rodine a manželovi.

Naomi Campbell

Aj napriek 30 ročnej kariére v modelingu, vyzerá Naomi rovnako dobre ako v časoch, keď začínala. Známa supermodelka sa vďaka známemu menu a dobrým kontaktom vo svete módy rozhodla vytvoriť vlastnú značku, kde momentálne navrhuje nové kolekcie.

Christy Turlington

Christy je v súčasnosti prominentnou celebritou, ktorá sa naplno venuje humanitárnym projektom. Bývalá supermodelka zavesila modelingovú kariéru na klinec a svoje známe meno využila na pomoc hladujúcim deťom vo svete. 

Prečítajte si aj: Hollywoodske krásky, ktoré vyzerajú aj po 45-ke výborne: Pozrite si ich figúry!

Kate Moss

Po úspešnej modelingovej kariére, kde sa neuveriteľných 30-krát ocitla na titulke magazínu Vogue, sa stiahla do úzadia a venuje sa najmä rodine. Kate však spolupracuje s módnymi značkami, pre ktoré je dodnes tvárou. Dá sa povedať, že ikona svetového modelingu je dodnes vyhľadávanou modelkou.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe