Presunúť na hlavný obsah

Toto je nová aristokracia: Čo spája Dianu a jej menej známe netere, pre ktoré je dodnes veľkým vzorom?

Zahraničné celebrity

Od doby, kedy žila princezná Diana sa toho v britskej monarchii naozaj veľa zmenilo. Dovtedy veľmi formálna a konzervatívna kráľovská rodina, zažiala aj vďaka princeznej z Walesu, doslova akúsi malú revolúciu. Potomkovia novej generácie sú totiž oveľa otvorenejší, nespútaní a robia veci po svojom.

Nová generácia, nové pravidlá

Od doby strojenej, formálnej a veľmi strohej aristokratickej spoločnosti, ktorá sa vždy riadila prísnym protokolom, má už veru britská monarchia veľmi ďaleko. Môže za to mladá generácia jej členov, ktorí sa rozhodli robiť veci skutočne po svojom. A nejde len o synov najväčšej rebelky, za akú bola princezná Diana považovaná, ale rovnako nespútané sú aj jej netere. Sesterské bloďavé trio, Lady Kitty Spencer a jej sestry, dvojčatá Lady Eliza a Lady Amelia sú rovnako svojské ako bola ich oveľa známejšia teta.  

A veľa toho zdedili možno aj po nej. Prezentujú sa na verejnosti, sú aktívne na sociálnych sieťach, nemajú problém nosiť odvážne kúsky, modely, ktoré mnohokrát veľa odhalia a všetky tri patria medzi veľké milovníčky módy. Rovnako ako samotná Diana.

Prečítajte si: Khloe Kardashian ukazuje novú tvár: Fanúšikom sa prestáva páčiť, na najnovšej foto sa na seba už ani nepodobá

Toto spája Dianu a jej netere

Najkonzevatívnejšou zo sestier je Eliza. Ona jediná sa snaží riadiť aspoň sčasti tým, čo monarchia žiada. No Amelia  a Kitty sú ozajstné rebelky, ktoré majú na veci vždy jasný názor. Milujú párty, mužov, spomínanú módu a spoločenský život. Na princeznú Dianu sa najviac podobá najstaršia zo sestier, Lady Kitty Spencer. 

Mohlo by vás zaujímať: Slávne hviezdy, z ktorých sa plastikami vytratil sexepíl: Porovnajte si PRED a PO fotografie

Kitty je známa britská modelka, ktorá má na sociálnych sieťach veľký vplyv a je mimoriadne obľúbená, najmä vďaka jej pôvabu a zmyslu pre štýl. Kitty však s princeznou z Walesu, spája oveľa viac ako len fyzická stránka. Angažuje sa v charitatívnej oblasti, bola zvolená za veľvyslankyňu neziskovej organizácie Centrepoint, ktorá pomáha ľuďom bez domova vo Veľkej Británii. Pomáha ľuďom a snaží sa chrániť bezbranných, presne ako to robila jej teta. A hoci plavovláska mala len šesť rokov, keď princezná Diana zomrela, má na ňu veľmi krásne  spomienky a je vďačná za to, že s ňou trávila veľa času.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus