Presunúť na hlavný obsah

Osudové ženy života Brada Pitta: Kto bol jeho skutočnou láskou?

Zahraničné celebrity

Nestarnúci idol, lámač ženských sŕdc si prešiel vrámci vzťahov naozaj búrlivejšími obdobiami. Kto všetko patril do jeho života a ktorá žena znamená pre neho najviac?

Brad Pitt patrí jednoznačne medzi najúspešnejších mužov svetového showbiznisu. Nielen však tvorcovia filmových trhákov, ale aj ženy ho milujú. Má neuveriteľný šarm, sexappeal, ktorý mu nechýba ani po 50 - tke. Napriek tomu, doteraz nenašiel ženu svojho života. Kto však pre neho bol srdcovkou a komu nedokázal odolať? 

Jill Schoelen

Vedeli ste, že s touto kráskou bol Brad zasnúbený? Áno, bolo to ešte predtým ako stretol Jennifer Aniston, či Angelinu Jolie. Zásnúbili sa v roku 1989, no svadba sa napokon nekonala. Známa herečka totiž zásnuby zrušila, čo sa samotného herca veľmi dotklo. Následne si Brad liečil zlomené srdce v náručí herečky Christine Applegate, s ktorou mu to tiež nevyšlo a krátky románik mal aj s hereckou kolegyňou Juliette Lewis.

Gwyneth Paltrow

Jeden z trvalejších a dlhodobejších vzťahov mal s populárnou a obľúbenou herečkou Gwyneth Paltrow. Mnohí vraveli, že sú pre seba stvorení. Mali rovnaký pohľad na život, záujmy a veľmi dobre si rozumeli. No povráva sa, že ešte počas vzťahu s Gwyneth sa zapozeral herec práve do Jennifer Aniston.

Mohlo by vás zaujímať: Etiketa v britskej kráľovskej rodine: Pozrite sa, ktoré módne pravidlá musia dodržiavať jej členovia

Jennifer Aniston

Dodnes je práve Jennifer Aniston považovaná za lásku a osudovú ženu Brada.

Angelina Jolie

Po Jennifer skončil slávny herec v náručí neodolateľnej Angeliny. V tomto vzťahu sa mu naplnil sen o deťoch. S herečkou mali okrem biologických potomkov aj adoptované ratolesti. Ani šesť detí ich však neudržalo pokope a herečka podala žiadosť o rozvod. Na jednej strane sa skloňovalo Bradovo nadmerné pitie, na druhej autoritatívne správanie jeho ženy. Jedno je však isté, ani po jej boku, herec šťastie nenašiel.

Neri Oxman

Po rozvode s Angelinou sa pol roka stretával s architektkou izraelského pôvodu Neri Oxman. Ich vzťah však nikdy v podstate nebol vyhlásený za oficiálny. Vraj ich spájala láska k umeniu, architektúre,  dizajnu, no ani to nestačilo.

Čítajte tiež: Čo má spoločné kráľovná Alžbeta II. a Meghan Markle? Vďaka tejto jednej veci je jej manželka Harryho oveľa bližšia

Alia Shawkat

Zatiaľ poslednou ženou, ktorá sa aktuálne objavuje po jeho boku, je americká herečka a umelkyňa s irackými koreňmi Alia Shawkat. Práve tá je momentálne v ohnisku záujmu amerických médií. Vídať ju pravidelne po boku známeho herca. Brada a Aliu prvýkrát zazreli spoločne na divadelnom predstavení v Los Angeles, nasledovala one-man show, krátko na to ich zazreli v elitnej zóne opery Kanyeho Westa Nebuchadnezzar a o týždeň zase na výstave moderného umenia v Wilding Cran Gallery. Obaja však zatiaľ tvrdia, že sú len priateľmi. Vyzerá to, že jeho životnou láskou, bola naozaj práve Jennifer Aniston. Uvidíme, či si k sebe ešte niekedy dokážu nájsť cestu...

- Najčítanejšie -