Presunúť na hlavný obsah

3 typy šiat na podľa vašej postavy: Takto efektne zamaskujete veľké prsia či extrémne štíhlu postavu

Móda

Vybrať si tie pravé plesové šaty môže byť výzva. Hlavne, ak bojujete s nejakými nedostatkami na svojej postave, ktoré by ste najradšej schovali.

Veľké prsia

Niektoré ženy po nich túžia, iné s nimi bojujú. Práve na príležitostiach, akou je napríklad ples, by chceli obdarenejšie ženy tieto svoje prednosti najradšej schovať. A to sa dá veľmi efektívne urobiť. V provm rade by ste mali zabudnúť na teatrálnejšie róby, ktoré skôr všeko vyzdvihnú, ako schovajú. Ženy s veľkým poprsím by si mali vyberať jednoduchšie strih. Veľmi vhodnou farbou je čierna, ktorá vynikajúco ladí so striebornými doplnkami, pôsobí luxusne. A čo sa týka strihu, tak presne ten, čo predviedla partnerka Leonarda DiCapria, Camila Morrone, je pre ženy s väčšími prsiami ako stvorený. Nariasený výstrih dokonalo prekryje vaše prsia. 

Mohlo by vás zaujímať: 3 inšpiratívne účesy na ples priamo z Hollywoodu: Prispôsobte úpravu vlasov vašim róbam

Postava bez bokov

Ďalší komplex, s ktorým bojuje mnoho žien. Boky sú symbolom ženskosti, no nie každá žena nimi bola obdarená. Aj tu však môžete experimentovať so strihom šiat. Veľmi efektívne sú tie, ktoré ukážu práve na túto časť vášho tela. Napríklad nariasené šaty, aké predviedla Jessica Alba sú ideálnou voľbou pre vás. 

Neprehliadnite: Svadobné trendy roka 2020: Na svoje si prídu milovníčky elegancie aj ženskosti. Tieto šaty z vás urobia hviezdu

Extrémne štíhla

Ak by mal niekto nosiť teatrálnejšie róby, tak sú to práve štíhle ženy. Pretože len tak prekryju svoju postavu. Nemusía sa báť tiež exerimntov so strihmi, farbami, vzormi... Majú veľkú výhodu oproti ostatným ženám, a preto by ju mali využiť. Popustite uzdu fantázii pri výbere svojich plesových šiat. 

Prečítajte si: Jediný styling, kedy sú počas zimy dovolené telové silonky: Vyhnite sa módnemu faux pas raz a navždy

- Najčítanejšie -