Presunúť na hlavný obsah

Leonardo DiCaprio vždy miloval modelky: Jeho súčasná partnerka je však predsa len v niečom iná

Zahraničné celebrity

Známy lámač ženských sŕdc už nejaký čas randí s ďalšou nádhernou modelkou Camilou Morrone. V čom jej ale tento vzťah rozdielny?

Až po uši!

Fanúšikovia filmovej hviezdy sa zhodujú, že práve po boku modelky Camily Morrone pôsobí 44 ročný Leonardo spokojnejší ako kedykoľvek predtým. Jeho rok a pol dlhý vzťah s o polovicu mladšou modelkou síce spočiatku vyvolával rozpaky, no teraz sa veci majú celkom inak. Leo jej v tom až po uši a mohlo by sa zdať, že práve Camila by mohla byť tou pravou.

Prečítajte si: Dcéra sexi Bradleyho Coopera a Iriny Shayk mala premiéru: Rozkošné dievčatko rastie do krásy

Známy milovník modeliek, ktorý randil s kráskami ako Gisele Bundchen, Nina Adgal, Blake Lively či Bar Refaeli doteraz so žiadnou dlho nevydržal, resp. každá jeho partnerka nemala nikdy viac ako 25 rokov. Preto sa nájdu i takí, ktorí sa len smejú a krásnej Camile odkazujú, že o tri roky si môže zbaliť kufre. Ona má však pre nich tiež jasnú správu: "Práve som si prečítala niektoré komentáre k môjmu Instagramu a môj Bože, ľudia, ste takí zlí a plní hnevu k ľuďom, ktorých ani nepoznáte. Žite s trocha menej nenávisťou a venujte svoj čas a záujmy iným veciam, pretože život bez nenávisti je celkom fajn.“ Napísala dávnejšie pod jedno zo svojich videí hneď potom, ako sa na ňu zvalila spŕška kritiky za vekovo nerovný vzťah.

Mohlo by vás zaujímať: Najsexi kráľovský pár všetkých čias: Zabudnite na Meghan a Harryho, princ Karol Filip s manželkou udávajú trendy

Trochu iná

Lenže vzťah s touto modelkou je trochu iný. Okrem toho, že si Camila výborne rozumie s Leovou matkou, ktorá je pre hereca neodmysliteľnou súčasťou života, nie je to náhodná známosť z party či červeného koberca. Camila je 10 rokov starou rodinnou známou, takže o sebe vedia skutočne všetko a poznajú sa viac, ako dobre. I to by mohol byť predpoklad vydareného vzťahu. Ako to však nakoniec bude, ukáže až čas. Možno sa predsa len raz známy lámač ženských sŕdc usadí...

Neprehliadnite: Nohy ako stvorené pre červený koberec: Inšpirujte sa cvikmi, na ktoré nedala dopustiť princezná Diana

Myslíte, že tento vzťah Leonardovi vydrží?

spolu hlasovalo 337 ľudí

áno
139
nie
198