Presunúť na hlavný obsah

3 inšpiratívne účesy na ples priamo z Hollywoodu: Prispôsobte úpravu vlasov vašim róbam

Krása

Plesová sezóna klope na dvere. Ak aj vás čaká nejaký, mali by ste sa do prípravy pustiť už teraz.

Jednoduchý strih a strapatý účes

Kombinácia, ktorá je stávkou na istotu. Ak plánujete vyraziť na ples v šatách v jednoduchom strihu, tak by ste celý look mali ozvláštniť zaujímavým účesom. Nemyslíme však výčesy, aké nosili naše matky na plesy. Posledné roky boduje viac nedbalosť ako uhladenosť. Tak napríklad účes Nicole Scherzinger, ktorý predviedla na after party po udeľovaní Zlatých glóbusov, je ako stvorený na ples a k takémuto typu šiat. Mierne vyčesaný so spadnutým prameňom, no tiež mierne rozcuchaný. Pôsobí veľmi sviežo a trendy a čo možno ocení mnoho žien, mladistvo. Tento typ účesu navyše vynikne najviac, ak máte odhalené plecia. Alebo aspoň jedno. 

Inšpirujte sa: Vlasové trendy roka 2020: Prirodzenosť je na prvom mieste. Takto ju efektívne vyzdvihnete

Róba a mikádo

Ďalšia vynikajúca kombinácia, ktorá vám dodá trendy nádych. Veľkolepé či dramatické róby sú stále veľmi štýlovou záležitosťou. Koniec-koncov, mohli sme to vidieť i na Zlatých glóbusoch. Takže, ak túžite obliecť si niečo také aj vy, smelo do toho. No v tom prípade zabudnite na výčesy. K takémuto typu šiat sa hodí veľmi populárny bob účes. Ak máte takúto dĺžku vlasov, tak ich len uhladte, dodajte im lesk a vyrovnajte ich žehličkou na vlasy. Môžete použiť prípravky na vytvorenie "mokrého vzhľadu", ktoré aplikujte len do ofinky. 

Ak takúto dĺžku vlasov nemáte, možno by ste mali zvážiť, či by sa vám nehodila. Ukázať sa s novým vzhľadom a práve na plese, vám prinesie oveľa viac pozornosti. 

Mohlo by vás zaujímať: Účes, ktorý je hitom novej sezóny: Takto zistíte, či sa bude hodiť aj vám

Rafinovanosť a dievčenskosť

Poslednou, no rovnako vynikajúcou voľbou na ples sú šaty s odhaleným chrbtom, ktoré sú veľmi rafinované, ženské a zvodné. A akým účesom ich najlepšie doladiť? Ideálne s takým, ktorý má nádych dievčenskosti. Tento kontrast vám totiž získa body navyše. Inšpiráciu môžete nájsť u herečky Kate Bosworth. Uhladené vlasy vyčesané do vysokého vrkoča, ktorý zapletiete, vám opticky zúži tvár, zároveň budete mať počas celého večera pokoj s vlasmi no a čo je hlavné, budete veľmi originálna. 

Prečítejte si: 12 prekrásnych stylingov zo Zlatých glóbusov: Uchvátila Jennifer Lopez, Aniston aj Sandra Bullock

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus