Presunúť na hlavný obsah

12 prekrásnych stylingov zo Zlatých glóbusov: Uchvátila Jennifer Lopez, Aniston aj Sandra Bullock

Móda

V Hollywoode odštartovala sezóna odovzdávania prestížnych cien. Ako prvé prišli na rad Zlaté glóbusy. A ako sa so svojimi lookmi popasovali známe osobnosti na 77. ročníku?

Sandra Bullock

Oscarová hviezda Sandra Bullock bola jednoznačne jednou z najsledovanejších osobností večera. A to i vďaka dramatickej róbe, ktorú si vzala na seba. V takýchto kreáciách ju vídať málokedy a musíme uznať, že jej to veľmi svedčalo. 

Jennifer Aniston

Neprehliadnuteľná bola aj "priateľka" Jennifer Aniston. I ona zvolila na večer pomerne dramatické šaty značky Dior. Výborným krokom bol však jednoduchý make-up a účes, ktorý celý look celkovo odľahčili a dodali mu svieži šmrnc. 

Prečítajte si: Osudové ženy života Brada Pitta: Kto bol jeho skutočnou láskou?

Jennifer Lopez

Jennifer Lopez miluje teatrálnosť a presne vie, ako zaujať na akcii plnej hollywoodskych hviezd. Výnimkou nebol ani tento večer, na ktorý dorazila po boku svojho manžela a doslova žiarila. A to i vďaka stylingu, ktorý patril medzi to najlepšie z večera. 

Margot Robbie

Miláčik Hollywoodu a svetových režisérov, Margot Robbie, je veľkou milovníčkou jednoduchosti. To sa odzrkadlilo aj na výbere večerných šiat. Na rozdiel od kolegýň, ona zvolila veľmi jednoduchý, ale rovnako efektívny styling. Šaty pochádzajú z dielne módneho domu Chanel. 

Charlize Theron

Zaujímavú kreáciu predviedla herečka Charlize Theron. Kombinácia zelenej a čiernej farby je na takýchto akciách zriedkavá a vo výsledkú aj veľmi riskantná. No Charlize sa s ňou popasovala na výbornú a vďaka róbe do Diora bola neprehliadnuteľná. 

Mohlo by vás zaujímať: Tajomstvo šťastného vzťahu Kim Kardashian: Reč tela o jej manželstve prezrádza veľa

Rachel Weisz

Krásna herečka Rachel Weisz tiež vyznáva nadčasovosť a rafinovanosť. Čierna, elegantná róba s flitrovým detailom a k tomu skutočne luxusný šperk je presne to, čo jej zakaždým svedčí najviac. 

Priyanka Chopra

Priyanka Chopra stavila na istotu. A to na róbu, ktorá je síce tiež elegantná, no zároveň dokonalo kopíruje jej krivky. Takýto model šiat je lichotivý pre každý typ postavy a rozhodne bude trendom plesovej sezóny. Takže pokojne sa môžete inšpirovať. 

Taylor Swift

Kombináciu výraznej dramatickej róby a pomerne jednoduhého účesu a make-upu zvolila aj Taylor Swift, ktorá bola tiež súčasťou slávnostného večera. Šaty, ktoré mala na sebe,  pochádzajú z dielne značky Etro. 

Cate Blanchett

Veľmi zaujímavú kreáciu mala na sebe ďalšia oscarová herečka Cate Blanchet. Tento model by si mohol obliecť len málokto a zároveň v ňom pôsobiť tak krásne a étericky ako Cate. Naozaj vynikajúca voľba. 

Neprehliadnite: Mali spolu niekedy niečo Richard Gere a Julia Roberts? Blízky zdroj tvrdí, bola tam chémia, ktorú nedokážete hrať

Zoe Kravitz

Nesmrteľnú čierno-bielu kombináciu sme mohli vidieť aj na pôvabnej Zoe Kravitz. Tiež, ako jedna z mála, zvolila na galavečer strihovo jednoduchšie šaty, ktoré však vynikali aj medzi teatrálnejšími modelmi. 

Sienna Miller

Sienna Miller patrí roky medzi najlepšie oblečené hviezdy a inak tomu nebolo ani tento večer. Známa blondína jednoducho vie, čo na seba, aby upútala, no v dobrom zmysle slova. Opäť tak patrila medzi ozdoby červeného koberca. 

Sofia Carson

Mladá herečka Sofia Carson síce nemá také  zvučné meno ako jej predchodkyne, no na červenom koberci hviezdila rovnako, ako ony. A to vďaka "cukríkovej" róbe od Giambattistu Valli, ktorá doladila sofistikovaným retro účesom. Vynikajúca kombinácia. 

Kto sa vám páčil najviac?

spolu hlasovalo 2027 ľudí

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus