Presunúť na hlavný obsah

Zábavná aj sexi: Túto manikúru musíte na Silvestra rozhodne vyskúšať

Krása

Silvestrovská párty by mala byť veľkolepá. A rovnako tak i vaša príprava na ňu. Nepodceňujte ani také detaily, akým je napríklad dôkladná manikúra.

Poviete si možno, že na takej drobnsti, akou je manikúra, ani tak nezáleží. Áno, dalo by sa na to tak pozerať. Ale pravdou je tiež i to, že dôkladná a premyslená manikúra dokáže dokonalo doladiť každý jeden styling. A práve ten silvestrovský by ste mali mať vychytaný do detailov. Preto vám ponúkame dávku inšpirácie, akou manikúrou môžete na tohtoročnej párty zaujať.

Mohlo by vás zaujímať: Beauty rutina Parížaniek, vďaka čomu majú dokonalú pleť. Trik je v tejto jednej činnosti

Lesk

Začneme zľahka. Určite ste neraz čítali o tom, že upravené nechty robia veľa. Najmä vytvárajú skvelý dojem u mužov. No samozrejme, to je pravda. Ak však nepatríte k tým ženám, ktoré chcú experimentovať a skúšať divoké kreácie, ale naopak, preferujete jednofarebné laky, tak zbystrite pozornosť. Na jednoduchosti ako takej samozrejme nie je nič zlé. Ale v tomto prípade nezabudnite na lesk. Finálna bodka každej manikúry: leský priehľadný lak na nechty. A je jedno, či preferujte červené, čierne, zelené nechty... Zakaždým to zakončite práve týmto krokom. Lesklé nechty, aj keď máte obyčajný lak, pôsobia hneď o niečo zaujímavejšie. 

Neprehliadnite: Účes, ktorý je hitom novej sezóny: Takto zistíte, či sa bude hodiť aj vám

Vzory

A teraz niečo pre tie, ktoré chcú byť kreatívnejšie. Vzory ovládnu každú silvestrovskú párty, a tak by nemali chýbať ani na vašich rukách. Od guličiek po klasickú grafiku či zvieracie vzory - všetko je povolené, tak sa hravo pustite do toho! A nebojte sa ani kombinovania farieb - ružová so zelenou, oranžová, bielo-čierna. Dovolené je v tomto smere úplne všetko. 

Prečítajte si: Vytvorte si make-up, ktorý vám neurobí iný odtieň ako na krku: Spravte si tento test a vyhnete sa efektu masky

Klasika

Na záver samozrejme nesmie chýbať klasika. Metalické odtiene. I tie sú stále žiadané, hlavne v tomto období. Boduje strieborná, ale tiež modrá s nádychom ocele či zelená. Pri výbere laku myslite len na jedno - hlavne, aby nechty vynikli na prvý pohľad.

Viac inšpirácie nájdete v priloženej fotogalérii

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus