Presunúť na hlavný obsah

Trendy manikúra na každú príležitosť, ktorú zvládnete aj vy: Tieto vzory a farby sú hitom sezóny

Krása

Práve nechty sú tou časťou tela, na ktorú sa muži sústredia najviac. Preto by ste si na nich mali dať záležať. Ak chcete zabodovať na rande, párty či v práci, máme pre vás zaujímave tipy, ktoré sú navyše hitom sezóny. Tak čo boduje na nechtom najviac?

Čierna je nová červená

Presne tak. Zabudnite na krvavé odtiene, túto sezónu je v hre tajomná čierna farba. Treba si dať ale pozor, a to hneď na niekoľko vecí. Ak chcete, aby ste pôsobili elegantne, musia byť vaše nechty dokonalo upravené - to je od veľkosti, zaoblenia až po kožičku okolo, všetko musí byť tip-top. Taktiež myslite na to, že na príliš malých nechtoch, či naopak príliš dlhých, pôsobí čierny lak buď smiešne alebo vulgárne. Preto sa snažte nájsť zlatú strednú cestu. S takouto manikúrou zaujmete na rande alebo na párty.

Inšpirujte sa: 4 svetoví vizážisti, ktorých milujú svetové topmodelky aj Beyoncé: Títo dokážu naozaj čarovať

Grafika, ktorú zvládnete sama

Ak obľubujete originalitu a hravosť, jednotvárnosť vás nudí, tak dobrou správou je, že ani grafika ešte nevyšla z kurzu. Ale teraz je v hre jednoduchšia, ktorú s trochu šikovnosti zvládnete aj vy sama. Chce to len pevnú ruku a trpezlivosť. A môžete sa pustiť do čarovania. Obyčajné bodky, či francúzska manikúra trochu inak - všetko toto je povolené.

Mohlo by vás zaujímať: Alabastrová pleť podľa vzoru Francúzok: Na tento rituál nedajú dopustiť a mimické vrásky ich obchádzajú

Čím viac farieb, tým lepšie

Pamätáte si na trend, ktorý bodoval tak asi pred piatimi rokmi? Viac-farebné nechty? Áno, tipujete správne, teraz je späť. Ale trochu v jemnejšej forme. Ak chcete mať každý prst inej farby, zvoľte jemné tónovanie a skôr zemitejšie odtiene, ktoré sú nenápadnejšie. Táto manikúra sa perfektne hodí do práce a nebudete pôsobiť ako pubertiačka, čo nevie, čo so sebou.

Neprehliadnite: 5 vecí, vďaka ktorým budete okamžite vyzerať mladšie: Skúste ich už dnes

Neokukaná prirodzenosť

A samozrejme, nezabudli sme ani na tie z vás, ktoré vyznávate prirodzenosť. Tá bude vždy v kurze. Teraz sa ale nosí s nádychom dievčenskosti. Laky s ružovým podtónom dokonalo vyniknú ak máte ešte trochu opálenú pokožku. S takto upravenými nechtami zabodujete na každom rande.

Prečítajte si: Ak sa zbavíte tohto jedného zlozvyku, môžete povedať zbohom vráskam: Takto oddialite čas!

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus