Presunúť na hlavný obsah

Recept na jarnú únavu od dvojnásobnej mamy Chrissy Teigen: Stačí robiť jednu vec, ktorou začnete hneď ráno

Zahraničné celebrity

Dvojnásobná mama dobre vie, že udržať si energiu a dobrú náladu môže byť občas pri deťoch a súčasnej situácii náročné. Chrissy Teigen však zistila, že stačí začať deň jednou vecou a váš deň bude oveľa krajší. Dokonca veci budete vidieť v tom lepšom svetle.

"Me time" alebo ranných 30 minút pre seba by mala mať každá žena

Modelka a mamina Chrissy Teigen vyzerá už roky skvele a navyše ju stále vidieť s úsmevom na perách a dobrou náladou. A dokonca aj keď má ťažší deň, darí sa jej to celkom dobre v tomto smere udržať. Drží sa totiž jedného pravidla, ktoré jej pomáha v značnej miere zbaviť sa únavy a zo všetkého kolotoča okolo detí, práce, manžela a domácnosti sa nezblázniť. A navyše, jej overený recept dokáže zatočiť aj s jarnou únavou.

Každé ráno si Chrissy nastavuje budík o tridsať minút skôr, ako vstanú deti a John. V tom čase si pripraví bylinkový čaj, vypije dva poháre vody s citrónom a štikopiu chilli a venuje sa sama sebe. Urobí si masku na tvár, medituje, cvičí jógu. Me time, ako sama tento čas pre seba nazýva je podľa nej nevyhnutnbý pre psychické zdravie akejkoľvek mamy. Následne si pripravý grapefruitovo, malinovo, banánové smoothie, ktoré je výborným zdrojom antioxidantov a skvele funguje aj proti únave.  V čase, keď si ho chystá už zväčša vstáva staršia dcérka Luna a začína sa bežný kolotoč.

Ranný smoothie proti únave podľa Chrissy:

  • jeden banán
  • jeden grapefruit
  • 100 g malín
  • šťava z jedného citróna
  • kokosová voda
  • štipka chilli
  • štipka kurkumy
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa chrissy teigen (@chrissyteigen),

Prečítajte si: Tajomstvo Audrey Hepburn k dokonalej figúre: Tieto tri veci robila každé ráno a večer, vďaka nim získala telo snov 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa chrissy teigen (@chrissyteigen),

 

Ak deti do všetkého zapájate, pomáha vám to udržať vo veciach balance 

Známa hollywoodska dvojica v zložení modelka a spevák John Legend, od začiatku pôsobila ako zohratá dvojka. A naozaj aj takí sú. John to s deťmi vie skvele a pre svoju polovičku je veľkou oporou. Pomáha jej so všetkým a rovnako majú dohodu, že je veľmi dôležité deti zapájať do bežných denných aktivít. Nielenže sa veľa naučia, ale aj im skôr prejde čas. 

Okrem spomínaného času pre seba, nedá Chrissy dopustiť na pohyb na dennej báze. Veľmi často chodí na dlhé prechádzky s deťmi, kedy prejde okolo 10-12 km. Popoludní sa venuje joggingu. A aspoň trikrát do týždňa chodí plávať.

Je pre ňu však nesmierne dôležité, aby sa cítila a dobre. Jednoducho sa drží pravidla, v zdravom tele zdravý duch. I keď sa Chrissy stará aj o svoj jedálniček, nejako striktne sa neobmedzuje.Treba však podotknúť, že Chrissy nielenže vyzerá spokojne vo vnútri, ale hviezdi aj navonok.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa chrissy teigen (@chrissyteigen),

 

Mohlo by vás zaujímať: Priyanka Chopra patrí medzi najvplyvnejších ľudí sveta: Kto je táto žena, ktorá je najlepšou priateľkou Meghan Markle? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa chrissy teigen (@chrissyteigen),

- Najčítanejšie -