Presunúť na hlavný obsah

Sú to svetové hviezdy, no taktiež bežní ľudia: Tieto celebrity sa vyplatí sledovať na Instagrame

Zahraničné celebrity

Mnohí často zabúdajú na to, že aj svetové celebrity sú obyčajnými ľuďmi. No niektoré to veľmi radi pripomínajú prostredníctvom svojich sociálnych sietí.

Blake Lively

32-ročná hviezda seriálu Gossip Girl a manželka Ryana Reynoldsa, Blake Lively si získala fanúšikov svojou bezprostrednou povahou. Už roky je známa tým, že sa nepotrebuje na nič hrať. Jej sociálne siete sú plné vtipných momentiek a fotiek, ktoré majú od dokonalosti skutočne ďaleko. Ale z toho si Blake veľkú hlavu rozhodne nerobí. Zábava musí byť, aj keď patríte medzi hollywoodske hviezdy.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Blake Lively (@blakelively),

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Blake Lively (@blakelively),

Jessica Biel

Rovnako je na tom aj ďalšia známa herečka Jessica Biel. I tá má dosť vyumelkovaného sveta. Na jej Instagarme nájdete často fotky, ktoré zachytávajú bežný život známej hviezdy a jej manžela, speváka Justina Timberlaka. Obaja sú to predovšetkým rodičia a až potom celebrity. Obaja milujú svojich fanúšikov a nepotrebujú sa pred nimi hrať na niečo, čo jednoducho nie sú. A to je veľmi sympatické, nemyslíte?

Prečítajte si: J Lo so snúbencom si krátia karanténu originálnym spôsobom: Spustili tak výzvu, ku ktorej sa pridali aj ďalšie celebrity

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Jessica Biel (@jessicabiel),

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Jessica Biel (@jessicabiel),

David Beckham

Futobalový idol mnohých chlapcov, sexymbol žien. To je David Beckham, ktorý tiež nesmie chýbať v tomto zozname. David je rovnako, ako predchádzajúce hviezdy, veľmi "jednoduchý" človek. Nadovšetko miluje svoje deti a manželku Victoriu Beckham. A často to veľmi romanticky dokazuje práve na Instagrame. Umelé, vyretušované fotky známeho futbalistu tu nenájdete. Zato môžete zistiť, aký skvelý otec a manžel David je. A aj preto ho všetky ženy Victorii závidia...

Mohlo by vás zaujímať: Chystá sa do chomúta? Najstarší syn Victorie a Davida Beckhama sa už tretí krát zasnúbil

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa David Beckham (@davidbeckham),

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa David Beckham (@davidbeckham),

Reese Witherspoon

Pravá blondínka Reese Witherspoon spočiatku kariéry tak nepôsobila, no teraz dokazuje, že jej je titul nejakej hollywoodskej hviezdy maximálne ukradnutý. Nerieši nálepkovanie. Považuje sa za bežnú ženu s prekvapivým zmyslom pre humor. Reese je asi tou hviezdou, ktorá s pribúdajúcimi rokmi vyzerá lepšie a lepšie a tiež pôsobí zábavnejšie a zábavnejšie. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Reese Witherspoon (@reesewitherspoon),

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Reese Witherspoon (@reesewitherspoon),

Chrissy Teigen

Kráľovná Instagramu. Presne tou je Chrissy Teigen. Ak je totiž nejaký hviezda, ktorej je všetko maximálne ukradnuté a ide si svojim smerom, nič nerieši, je to práve táto modelka. Na jej profile nájdete všetko. Často poukazuje na fakt, čo mnohé ženy zabúdajú, a to, že i ona je predovšetkým len človek, rodič a rieši každodenné bežné problémy. Často však k tomu prihodí vtipnú fotografiu, vďaka ktorej je z nej miláčik Hollywoodu. Chrissy jednoducho budete milovať aj vy. 

Neprehliadnite: Blízky priateľ princa Harryho prezradil: Ako odchod z kráľovskej rodiny poznačil manželstvo Meghan a Harryho?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa chrissy teigen (@chrissyteigen),

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa chrissy teigen (@chrissyteigen),

- Najčítanejšie -