Presunúť na hlavný obsah

Modelky v uliciach New Yorku volia alternatívnu ochranu, v L.A. niektoré na to kašľú. Celebrity sú však zodpovednejšie

Zahraničné celebrity

Modelky ako Suki Waterhouse či Bella Hadid zvolili na svoju ochranu inú alternatívu. No ich kolegyňa Alessandra Ambrosio žiadnu.

Zodpovedný prístup

Koronavírus je pojem, ktorý nie je cudzí v žiadnej krajne ani v žiadnej vrstve. Aj medzi modelkami prevádla zodpovedný prístup. Teda aspoň medzi väčšinou z nich. Hlavne v uliciach New Yorku môžete na ulici nájsť známe tváre ako Suki Waterhouse či Bella Hadid, ktoré nepodceňujú preventívne opatrenia. I keď nenosia rúško, našli si ďalšiu, vhodnú alternatívu, a to šál či šatku. 

No narozdiel od nich je modelka Alessandra Ambrossio úplne v kľude a zjavne nič nerieši. Brazílska kráska žije na opačnom pobreží, a niekoľkokrát bola zachytená v ulicicah s úsmevom a bez akejkoľvek ochrany. 

Prečítajte si: Vzorový jedálniček na posilnenie imunity: Na toto nedá dopustiť nádherná viacnásobná mama Lena Perminova

Viac fotografií nájdete v priloženej galérii

Zodpovedný prístup zvolila aj známa slovenská topmodelka Erika Palkovičová, ktorá žije posledné roky práve v New Yorku, ale nakoniec sa tam rozhodla nevycestovať. "Bola som v Štokholme kvôli pracovným povinnostiam, na druhý deň som mala letieť práve do NYC. No kvôli koronavírusu sa mi presunuli joby a nakoniec fotenie, ktoré malo prebiehať v L.A. bolo premiestnené do Gothenburgu. To by som v podstate po pár dňoch v NYC musela letieť opäť do Európy, čo predstavovalo až príliš veľa preletov. Preto som zvážila, že bude lepšie zostať doma a odlet do New Yorku nechať až po spomínanej práci. Ale keďže vírus nabral na sile a všetko vo svete sa pomaly uzatváralo, od Trumpa prišiel dokonca zákaz vstupu Európanov do Ameriky, tak nebolo čo viac riešiť...Nakoniec sa zrušil aj let do Gothenburgu. Priznávam, že som mala veľký strach z toho, koľko času by som trávila na letiskách. Vtedy si možno nikto neuvedomoval, aká pandémia nastane, no som rada, za všetky opatrenia, ktoré sa udiali. Neustále si volám s priateľmi z NYC, som celkom smutná z toho, že nie som s nimi, na druhej strane, tu doma sme viac disciplinovanejší a mám pocit, že som tu viac v bezpečí," zverila sa nám Erika, ktorú zastupuje agentúra Elite Bratislava.

Neprehliadnite: Šatník Meghan Markle je nápaditý, ale aj veľmi nákladný: Kto však bude teraz platiť túto parádu?

Chránia sa aj celebrity

Jasný postoj k ochrane svojho zdravia, ale aj okolia, majú aj svetové celebrity. Nedávno boli prichytení tiež s ochrannými pomôckami. Herečka a speváčka Demi Lovato sa dokonca vybrala do obchodu aj s ochrannými rukavicami. Týmto by pokojne mohla byť príkladom pre ostatných kolegov, čo poviete.

Mohlo by vás zaujímať: Naplní nová Bond Girl očakávania fanúšikov? Vďaka tomuto je vo výhode oproti ostatným hviezdam

Viac fotografií nájdete v priloženej galérii

- Najčítanejšie -