Presunúť na hlavný obsah

Naplní nová Bond Girl očakávania fanúšikov? Vďaka tomuto je vo výhode oproti ostatným hviezdam

Zahraničné celebrity

O pár mesiacov dorazí do kín ďalšia bondovka, v ktorej sa predstaví aj vychádzajúca hviezda Ana de Armas.

Kráska z Kuby

Dobre si zapamätajte tvár tejto rodáčky z Kuby. Budete totiž o nej tento rok rozhodne veľa počuť. Ana de Armas je najnovšou Bond Girl. Po boku ostrieľaného Daniela Craiga sa ukáže 25. bondovke No Time To Die, ktorá príde do kín nakoniec až v novembri tohto roka. No nie je to po prvýkrát, kedy sa títo dvaja hereci stretnú na striebornom plátne. Prelomovým filmom pre Anu bola snímka Na nože, kde okrem Daniela hrá aj Chris Evans. Práve táto úloha vynieslu Anu medzi hollywoodsku smotánku a je ozdobou každej väčšej akcie. A to i vďaka svojmu vkusu. Anu si všímajú čoraz viac svetoví dizajnéri a s veľkou radosťou ju obliekajú na červený koberec. 

Mohlo by vás zaujímať: Ani Irina, ani Lady Gaga: Sexi herec Bradley Cooper zbalil novú Bond Girl, čo hovoríte na tento pár?

Najnovšie je Ana v centre záujmu aj kvôli svojmu čerstvému romániku s hollywoodskym kolegom Benom Affleckom. I keď sa ešte prednedávnom povrávalo, že sympatická brunetá padla do oka Braldey Cooperovi, z týchto špekulácií nič viac nebolo. Dvojica sa zoznámila pri nakrúcaní snímky Deep Water.

Sklaní fanúšikovia série o najznámejšou agentovi určite neboli prekvapení výberom hlavnej Bond Girl. Už v minulosti zverili tvorcovia tieto úlohy exotickým herečkám - Ukrajinke Olge Kurylenko, Talianke Monice Bellucci či Francúzske Lei Seyoduxe...Rovnako tak často sú do úlohy bond girl obsadzované herečky, ktoré ešte nemajú hviezdnu kairéru za sebou. Čo im dáva veľkú východu v porovnaní s ostatnými. Ak "pohoria" až tak veľm to nikto nerieši. No ak uspejú, vystrelí ich to medzi top hollywoodske hviezdy

Neprehliadnite: Tieto ženy sa plastickými operáciami netaja: Dodalo im to vraj na sebavedomí, vyzerajú však aj lepšie ako predtým?

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe