Presunúť na hlavný obsah

Rúška sú už súčasťou street-stylových lookov. Niektorí povinnosť ochrany pred koronavírusom zobrali po svojom

Móda

Za módou s ochranou. Niektorí milovníci módnych trendov si nenechali ujsť fashion weeky vo svete, i napriek rozrastajúcim sa prípadom Coronavírusu. Nezabudli sa však "štýlovo" chrániť.

Móda a corona

Uplynulé týždne patrili vo svete hlavne informáciam o stále pribúdajúcich prípadov, no svet módy žil niečim iným. Fashion week-mi. A tie prilákali do hlavných miest módy stovky nadšencov, ktorí, však nič neponechali na náhodu. Za módu sa vybrali aj s "ochranou". A to v podobe štýlových rúšok. A v niektorých prípadoch aj značkových. 

Prečítajte si: Sexica J Lo zrecyklovala ikonické šaty milénia: Kráska sa nebojí nosiť to isté opakovane, za čo má veľké plus!

Zdá sa teda, že i v tomto smere si našiel nebezpečný vírus cestu. Lenže pri pohľade na provizornú ochranu niektorých módnych fanatikov je jasné, že len takáto ochrana nestačí a ide v podstate len o módny výstrelok

Pozrite si, ako módni influenceri napasovali svoje looky s povinnými rúšami. Fotky nájdete vo fotogalérii

No zatiaľ, čo zimnú edíciu ready-to-wear kolekcií tento vírus zatial výrazne neovplyvnil, očakáva sa, že naň doplatí práve Haute Couture Fashion Week v Paríži. I keď sa má konať až o necelé 3 mesiace, už teraz je jeho búducnosť neistá. 

Mohlo by vás zaujímať: Biele tričko je skutočný základ: Tieto looky vás o tom presvedčia. Investujte však do kvality

Pozrite si, ako módni influenceri napasovali svoje looky s povinnými rúšami. Fotky nájdete vo fotogalérii.

Chiara Ferragni vyzbierala za 24 hodín vyše 3 milióny eur na pomoc proti koronavírusu: Ona sama prispela veľkou sumou!

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe