Presunúť na hlavný obsah

Doplnok jari, ktorý budete milovať: Kruhové náušnice sú opäť v hre. Vyberte si ten správny model

Móda

Ak máte doma nejaký takýto kúsok, tak by ste ho mali čo najskôr vytiahnuť. Kruhové náušnice totiž hlásia veľký návrat.

Zlatá éra kruhových náušníc

I keď tento trend nebol úplne zabudnutý, pravdou je, že posledné roky sa netešili kruhové náušnice až takej veľkej pozornosti. No túto sezónu sa to pomaly mení a isté je, že práve tieto kúsky budú hrať hlavné husle pri dolaďovaní vašich stylingov.

Prečítajte si: Podčiarknite svoju ženskosť v nohavicovom kostýme: Držte sa týchto kľúčových prvkov, vďaka ktorým v práci zabodujete

Zlatá éra kruhových náušníc bola v podstate odštartovaná najštýlovejšími osobnosťami súčasnosti ako Hailey Bieber, Gigi Hadid či Zenayou. Práve ony neskrývajú svoju náklonnosť k tomuto doplnku a nosia ho takmer neustále. Na červený koberec, na párty, či len tak... Nemusí isť o výnimočnú príležitosť, aby ste mali dôvod po nich siahnuť aj vy.

FOTOGALÉRIA: Ako nosiť kruhové náušnice, a ktoré kúsky sú IN si môžete pozrieť v priloženej fotogalérii

Mohlo by vás zaujímať: TOP crossbody kabelky, ktoré môžete nosiť do mesta: Inšpirujte sa stylingami na víkend

Ak doma takýto kúsok ešte nemáte, ale plánujete si ho zaobstarať, skúste siahnuť po zlatých nášniciach. Pôsobia nápadnejšie a o niečo štýlovejšie. Zaujímave sú však aj kúsky, ktoré spájajú dva kruhy, alebo sú doplnené nejakým deatilom ako napríklad perlou. A ak veľm túžite vynikať, vyberajte hrubšie modely. V tomto prípade budú práve náušnice tým prvkom, ktorý dokonalo vyzdvihne celý váš look. Takže investovať do kvality sa vám rozhodne vyplatí, keďže práve kruhové náušnice môžete nosiť 24hodín 7 dní v týždni. Dokonalo pasujú k biznis looku, k večernej róbe, ale aj k pánskemu štýlu.

FOTOGALÉRIA: Ako nosiť kruhové náušnice, a ktoré kúsky sú IN si môžete pozrieť v priloženej fotogalérii

- Najčítanejšie -