Presunúť na hlavný obsah

Rolák ako kľúčový trend zimnej sezóny: Ako ho nosiť, aby ste pôsobili stále žensky?

Móda

Mnohé ženy sa bránia noseniu rolákov, lebo si myslia, že keď sa zahalia po bradu, prídu tak o svoju ženskosť. To však vôbec nie je pravda. Stačí len tento kúsok vášho šatníka kombinovať so správnymi kúskami.

Sexi aj zahalená

Niektoré ženy majú milnú predstavu o tom, že sexi môžu byť len vtedy, keď ukážu zo seba čo najviac. No občas je opak pravdou. Áno, hlboký výstrih môže nalákať zopár mužských pohľadov, no ak pôjdete na veci rafinovanejšie, budete mať väčší úspech. Aj s rolákom môžete pôsobiť zvodne. 

Prečítajte si: Najteplejšia bunda sezóny zima 2020: Trend z prehliadkového móla sa nosí v uliciach takto

Tento kúsok odevu je skutočne kľúčovým v zimnej sezóne. A veď prečo aj nie. Zahreje vás, čo je počas mrazov asi najdôležitejšie a so správnym kúskom môžete aj zahviezdiť. Vo všeobecnosti platí to, čo vždy - pri výbere roláku myslíte na kvalitu, takže radšej, ako si ich nakúpiť niekoľko vo veľkých výpredajoch a z nekvalitných materiálov, stavte na jeden - dva kúsky, ale skutočne kvalitné. Voľte z neutrálnych farieb ako béžová, čierna či biela a môžete ich tak kombinovať s čímkoľvek. 

Mixujte

Materiály aj strihy. Presne to je tajomstvom všetkých street stylových ikon ako Rosie H. Whiteley či Gigi Hadid. Použite matematiku - k jednému zahalenému kúsku pridajte jeden odvážnejší. Výsledok vás skutočne prekvapí. Najsexi pôsobia roláky v kombinácii s koženou sukňou alebo úzkymi vysokými džínsami, ktoré zároveň nádherne predĺžia vašu postavu. Veľmi pôvabne pôsobí tiež over-size rolák cez hodvábne šaty. 

Inšpirujte sa: 5 stylingových tipov od Kendall Jenner: Držte sa týchto rád a váš outfit bude vždy dokonalý

Rolák aj na party

Aj na party môžete zapôsobiť práve týmto kúskom. Napríklad rolákové šaty alebo rolák z transparentnejšieho materiálu, ktorý poodhalí vašu podprsenku, môžu byť vynikajúcou voľbou. A tiež veľmi originálnou. Skúste napríklad ako Rihanna. V tomto prípade pokojne vyberajte aj z výraznejších farieb.

Mohlo by vás zaujímať: Móda do hôr: Vďaka týmto trikom budete kráľovnou svahu aj vy

- Najčítanejšie -