Presunúť na hlavný obsah

Móda do hôr: Vďaka týmto trikom budete kráľovnou svahu aj vy

Móda

Lyžiarska sezóna práve začína, a tak by ste mali pozornosť upriamiť aj na módne trendy. Vďaka týmto kúskom môžete na svahu zabodovať aj vy.

Hlavne hravo

Pravidlo, na ktoré by ste mali myslieť pri skladaní lookov predovšetkým. Táto sezóna praje práve tým, ktorí preferujú výraznejšie looky, kobinovanie materiálov, vzorov a farieb. Ak to máte pred začiatkom sezóny v pláne obnobiť svoju lyžiarsku výbavu o nové módne kúsky, mali by spĺňať práve tieto aspekty. Vďaka nim budete hviezdou svahu.

Inšpirujte sa tiež: Najštýlovejšie outfity do mesta: Tie kúsky, ktoré vlastníte v šatníku, vás naučíme nosiť na nový moderný spôsob

Úzke strihy

Modelka Zuzana Stráska, ktorá patrí medzi najžiadanejšie modelky agentúry Elite Praha, je vášnivou lyžiarkou a na svahu vždy vyniká, okrem svojich zručností, aj módnymi kreáciami. Zakaždým dodržiava ale pár pravidiel. A to napríklad tie, že pri výbere stihov volí úzke modely, ktoré vyzdvihnú jej prednosti ako štíhle nohy a úzky pás. Takže zabudnite na objemné nohavice či bundy, radšej voľte tie, ktoré majú v páse opasok alebo sa sťahujú. 

Prečítajte si: Blazer ako kľúčový prvok vášho šatníka: Využite jeho potenciál na maximum

Bodujte červenou

Práve túto farbu vídať na sympatickej blondíne pomerne často. A niet sa čomu čudovať, Lichotí jej postave, pôsobí veľmi žensky a neprehliadnuteľne. Či už budete kupovať novú čiapku, sveter, nohavice alebo bundu, nebojte sa ísť práve do tejto farby.

Pozrite si: Štýlové a chic tenisky, ktoré vám nemôžu chýbať ani počas zimných dní: Ako ich nosiť a kombinovať?

Nebojte sa výstrednosti

Vždy si dajte na seba aspoň jeden kúsok, na ktorý upriamite pozornoť. Huňaté rukavice, alebo neónovú bundu či väčie topánky. Neostýchajte sa, predsa len nuda nikoho nabaví.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe