Presunúť na hlavný obsah

Štýlové a chic tenisky, ktoré vám nemôžu chýbať ani počas zimných dní: Ako ich nosiť a kombinovať?

Móda

Áno aj v zime pokojne siahnite po teniskách. Nielenže aktuálne zažíva tento kúsok obuvi veľkým boom, ale ak si vyberiete tie správne, budete štýlová aj perfektne vybavená do chladných dní.

Aktuálne v móde vládne akýsi teniskový ošiaľ. A nosia sa celoročne. Nemusíte sa vôbec báť ich kombinovať v rôznych variáciách a v rôznych outfitovh. Skvele totiž ukážu k sukni, šatám, jensom, či teplákom. Len treba vedieť ako, na to.

Inšpirujte sa: VIDEO: Slovenská móda s dávkou francúzskej noblesy: Marcel Holubec W. debutoval kolekciou Triomphe

Dokonalé slip-on tenisky

Nemajú šnúrky, pohodlne si ich rýchlo nazujete a sú skvelou voľbou na bežné dni, do práce, alebo pre ženy na materskej. Obujete si ich takmer ako žabky a to sa veru v hektickej dobe počíta. Samotný hladký povrch bez šnúrok im pridáva na elagancii, takže sa môžete obliecť pokojne aj v tomto duchu. 

Nesmrteľné pánske prvky

Pánske prvky v móde nie sú ničím výnimočné a preto pokojne siahnite aj po  limitovanej edícii, vlastných, ručne šitých tenisiek v spolupráci s nemeckou značkou KangaROOS, ktoré vytvoril Footshop. ”Ručne vyrobenú obuv tentokrát dopĺňajú výrazné kožené prvky v hnedej farbe, ktoré topánke dodávajú prémiový vzhľad. Na ľavej päte nájdete kombináciu pôvodného loga Footshop a KangaROOS, kde písmeno „S“ nahrádza číslovka 5. "

"Tá symbolizuje piate narodeniny pražskej predajne Footshopu. Na pravej päte nájdete motív budovy Národného múzea s výhľadom na Václavské námestie. Zaujímavosťou tohtoročnej kolekcie je fakt, že farby ktoré ste v minulom roku našli vo vnútri tenisiek, sa tentokrát nachádzajú na ich vonkajšej časti.” Takže, či ich kúpite svojej polovičke a sem tam si ich požičiate k jeansom, bielemu tričku a rifľovej bunde už necháme na vás.

Mohlo by vás zaujímať: VIDEO: Najznámejšie slovenské dizajnérske mená pod jednou strechou: Fashion LIVE! 2019 hostil aj domácu elitu

Kúsok, ktorý zladíte ku všetkému

Práve klasický športový look tenisiek milujú ženy azda najviac. Skvelé je, že ich pokojne môžet nosiť k tylovej sukni, saku, ale aj športovej bunde, či teplákom. Ideálne je vybrať si ich v nejakej v zemitej farbe. Tá sa vám bude totiž naozaj ľahko kombinovať. 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus