Presunúť na hlavný obsah

Modeling majú v génoch: Mama slávnych sestier pôsobí po ich boku skôr ako rovesníčka, a to má 55!

Zahraničné celebrity

Ak je v Hollywoode rodina, ktorá sa môže pochváliť dokonalými génmi, tak je to práve táto.

Gény nezaprú

Dobrá genetika je ako výhra v lotériií. Ak sa vam zašťastí, môžete to mať v živote o niečo ľahšie. To je i prípad najslávnejších sestier Belly a Gigi Hadid, ktoré tiež vyhrali takúto lotériu. A to rovnko jackopt! Vďaka génom rodičov, predovšetkým svojej matky, sú z nich dnes jedny z najžiadanejších modeliek sveta.

Pri pohľade na 55 ročnú Yolandu však nikoho neprekvapí, že dcéry sa vybrali rovnakou cestou, ako ona pred viac ako tromi dekádami.

Prečítajte si: Khloe Kardashian ukazuje novú tvár: Fanúšikom sa prestáva páčiť, na najnovšej foto sa na seba už ani nepodobá

Rovesníčky

Ak sa pozriete na všetky tri zároveň, máte skôr pocit, že ide o rovnesníčky s minimálnym vekovým rozdielom. Yolanda sa stále udržuje v top forme. A vyšší vek len ťažko badať na jej postave či tvári. Reality hviezda, ktorá sa okrem modelingu preslávila aj účinkovaním v televíznej šou Skutočné paničky z Beverly Hills, patrí medzi tie ženy, ktoré starnú s gréciou a sú príkladom pre ostatné.

Mohlo by vás zaujímať: Slávne hviezdy, z ktorých sa plastikami vytratil sexepíl: Porovnajte si PRED a PO fotografie

Aká máme, také sestry a aj syn

O tom, že v tejto rodine sa rodia naozja "pekné" deti, svečí aj pohľad na syna Yolandy, Anwara. A aj on začal mútiť pred pár rokmi vody modelingu a to celkom úspešne. Dnes je vyhľadávaným modelom, nechýba na svetových mólach  a stránkach módnych magazínoch. Dokonca aj bulvár ho začína "milovať" viac, ako jeho slávnejšie sestry. A to hlavne vďaka aférke so speváčkou Duou Lipou.

No vyzerá to tak, že holandsko-jordnánsko-americké korene, ktorými sa môžu pýšiť všetci traja súrodenci, sú zásahom do čierneho...

Neprehliadnite: Bella Hadid ako najkrajšia žena sveta: Zaslúži si tento titul i napriek údajným plastikám?

- Najčítanejšie -