Presunúť na hlavný obsah

Speváčka Adele po rozvode viditeľne schudla: Pozrite sa, aký sexepíl z nej srší a čo preto urobila

Zahraničné celebrity

Úspešná britská speváčka Adele sa len pred nedávnom rozviedla a odvtedy ju skutočne ťažko poznať. Viditeľne schudla a stala sa z nej celkom nová žena. Hoci aj s kilami naviac mala svoj sexepíl, dnes z nej priam srší. Nielen fanúšikovia z nej nemôže spustiť zrak. Urobila to však kvôli tomuto jednému človeku.

Po rozvode viditeľná zmena 

Tridsiatnička Adele, ktorá má na svojom konte nespočetne veľa populárnych songov, si získala srdcia fanúšikov už veľmi dávno. Rokmi sa ešte viac vycibrila, vydala, porodila syna Angela a na chvíľu zavesila spevácku kariéru na klinec, aby sa venovala rodine. Neskôr sa k spevu opäť vrátila a fanúšikovia sa nestačili diviť. V ešte lepšej forme, plná chuti a energie. Tento uplynulý rok však bol pre Adele skutočne ťažký. Napokon ohlásili s manželom Simonom Koneckim rozchod. No dnes sa zdá, že speváčka je z najhoršieho vonku. Nielenže stále spieva ako bohyňa, venuje sa výchove syna, ale na sebe „maká“ aj fyzicky. Z kedysi bacuľky je dnes sexi kosť, ktorá dostane do kolien nejedného muža. 

Mohlo by vás zaujímať: Herečka Blake Lively po druhom tehotenstve schudla 30 kíl: Za jej premenou stojí tento muž

Sexi Adele ako bohyňa v čiernom zamate 

Po rozvode Adele schudla neuveriteľných 20 kilov a všetkých ohromila, keď sa s novou figúrou ukázala na narodeninách speváka Drakeho. V čiernom zamate, s vyčesanými vlasmi a viditeľne chudším driekom bola skutočne na nepoznanie. Zmena fanúšikov skutočne prekvapila, ale v dobrom slova zmysle. 

Prvú zmenu bolo vidno už tu

Prvú viditeľnejšiu zmenu si fanúšikovia aj médiá na Adele všimli už v júni, keď sa objavila po boku bývalých Spice Girls na ich turné. Speváčka sa spoločnou fotografiou s touto s populárnou dievčenskou kapelou 90-tych rokov aj zvečnila. Samostatne aj s jednou členkou, Emmou Bunton, ktorá pridala na svoj Instagram túto fotografiu. Na oboch je už badať viditeľne štíhlejšiu tvár a ďalšie kontúry, čo poviete? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Spice Girls (@spicegirls),

Čítajte tiež: Celebrity, ktoré po schudnutí 10 a viac kíl vyzerajú ako iní ľudia: Čo všetko museli pre to urobiť?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Selfie with @adele gorgeous lady!

Príspevok, ktorý zdieľa emmaleebunton (@emmaleebunton),

Dôvodom schudnutia bol jej syn, nie rozvod 

Ako informuje magazín People, hoci sa médiá domnievali, že za jej úbytkom váhy je rozvod, nebolo za tým toto trápenie. Speváčka neskôr objasnila, že sa rozhodla dať do formy kvôli svojmu sedem ročnému synovi Angelovi. Preto ešte začiatkom tohto roka pred oznámením rozchodu s manželom prijala fitness režim svojho osobného trénera. Zdroj blízky jej okoliu, jej priateľka, potvrdila, že mala na začiatku strach, či to dokáže. Ale mala zároveň odhodlanie. A výsledok po pár mesiacoch tvrdej driny nenechal na seba dlho čakať. 

Neprehliadnite: 22 kíl dolu a Jessica Simpson má späť telo dvadsiatničky: Toto je recept a dôvod, prečo chcela schudnúť!

Pomohla jej táto kombinácia

Akú cvičebnú rutinu teda musela a ešte stále musí speváčka podstupovať, aby sa udržala v takejto forme? Vraj sa pravidelne stretáva so svojím osobným trénerom, s ktorým sa venujú hodinám pilatesu a jogy, ale aj tvrdším tréningom. Jej priateľka pre ten istý magazín tiež prezradila, že skutočne sa zaujíma aj o to, čo je, dáva si pozor. V minulosti vraj Adele neváhala vypiť 10 šálok čaju, ale s cukrom. Takže celkom vylúčila čaj, aby sa tak aj zbavila prebytočného cukru. Okrem toho celkom vypustila alkohol a v strave sa zameriava na proteíny, aby naštartovala svoj metabolizmus. Darmo, bez úpravy jedálnička by to jednoducho nešlo, poznáme to všetky. Tiež dodala: „Adele si to užíva, vidí to momentálne ako svoju prioritu, aby sa mohla plnohodnotne venovať synovi Angelovi... Dnes miluje svoj tréningový režim... Je to pre ňu len bonus, že znížila svoju váhu."

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus