Bacuľka Ashley Graham neustále očaruje svojou dokonalou pleťou: Vďačí za ňu tejto jednej veci, ktorú každý deň robí

Táto známa kráska plnších tvarov disponuje pleťou, ktorú jej nejedna z nás závidí. Jej dosiahnutie však podľa Ashley nie je až také zložité.

Krásna Ashley za svoju žiarivú pleť vďačí malému tajomstvu

Krásna Ashley za svoju žiarivú pleť vďačí malému tajomstvu

Zdroj: instagram.com/theashleygraham

Nikdy nezabúda na jednu vec

Ashley má nielenže unikátny štýl a dokáže vyzerať skvelo aj v modeloch, ktoré doposiaľ boli skôr postrachom plnoštílych žien, jej tvár je priam očarujúca. Modelka sa už nejaký ten čas chváli krásne žiarivou pleťou bez jedinej chybičky, ktorá sa len tak v jej veku nevidí. Za všetko však može jednoduchá vec menom očný krém.

Inšpirujte sa: Jedna z najznámejších plus size modeliek: Je na čase, aby sa ženy s krivkami dostali viac do popredia

Táto plnoštíhla kráska používa tento malý zázrak, ktorý hydratuje a zjemňuje pokožku v očnom okolí už nejaký ten rok, celkom konkrétne od svojich pätnástich a nedá naň dopustiť. Oblasť očí považuje za veľmi dôležitú, keďže pokožka v tomto okolí je nielenže mimoriadne tenká, ale i oveľa náchylnejšia na vytváranie prvotných vrások. A to si táto dvadsaťdeväťročná kráska, ktorá sa živí svojou krásou, nemôže dovoliť.

Nenechajte si ujsť: Eve Mendes závidia ženy nielen krásneho manžela, ale i postavu: V čom tkvie tajomstvo jej krásnej figúry po 2 deťoch?

Správny krém je ako zázrak

Očný krém sa o najtenšiu pokožku tváre dokonale postará, no na zvyšok Ashley rovnako nezabúda. Očarujúca modelka pri starostlivosti o svoju tvár nezabúda aj na niekoľko ďalších dôležitých krokov. Jedným z nich je i ten správny hydratačný krém, ktorý okrem oblasti tváre aplikuje každé ráno i na pokožku krku a dekoltu. Sama tvrdí, že na hydratáciu týchto oblastí netreba zabúdať, pokiaľ si chcete zachovať prirodzenú elasticitu.

Neprehliadnite: Ženy, ktoré zmenili pohľad na svet modelingu: Niektorým pomohol aj hendikep, ktorý by iné odstavil

Dá sa povedať, že tento malý trik Ashely naozaj pomáha k závideniahodnej pleti, čo poviete?

A nakoniec highlighter

Prirodzená krása je v jej prípade naozaj kľúčovým bodom, no prečo ju nezvýrazniť? Žiarivú pleť preto ešte zdôrazní použitím toho správneho množstva highlighteru na oblasť lícnych kostí, kútikov očí a nosa. Modelka naň nedá dopustiť a zastáva názor, že prirodzene krásna pleť vďaka nemu ešte viac ožije. Obzvlášť si dáva záležať na aplikáci v oblasti kútikov očí, ktoré po predchádzajúcej hydratácii za pomoci krému už naozaj potrebujú len málo.

Prečítajte si: Detox podľa krásnej a štíhlej Audrey Hepburn: Toto robila jeden deň v mesiaci

Páči sa vám žiarivá pleť Ashley Graham?

Áno
161
Nie
4
Hlasovalo: 165

Foto:
instagram.com/theashleygraham
Zdroj:
vogue.com, EF

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba