Presunúť na hlavný obsah

Veľkolepý úspech pre Slovensko: Andrej Chamula sa stal víťazom na svetovom finále Elite Model Look v Paríži!

Modeling

Horúca novinka zo svetového finále Elite Model Look 2019 v Paríži. Slovák Andrej Chamula zviditeľnil slovenský mužský modeling a spomedzi silnej konkurencie získal prvenstvo. Obrovská gratulácia!

Andrej Chamula (19 rokov), víťaz národného kola Schwarzkopf Elite Model Look 2019 za Slovensko, vyhral svetové finále Elite Model Look v Paríži!! Spolu s ním obsadila prvé miesto Yireh Fernanda z Dominikánskej republiky. V novej sekcii Digitálneho tvorca zvíťazila Laetitia Ky z Pobrežia slonoviny.

Svetové finále najprestížnejšej modelingovej súťaže Elite Model Look sa po tridsiatich rokoch vrátilo do mekky módy, Paríža.

Pripomeňme si česko-slovenské finále: VIDEO: Galavečer Schwarzkopf Elite Model Look 2019: Na svetové finále mieri nová generácia, toto sú víťazi!

Do francúzskej metropoly prišli finalisti z celého sveta, ktorí v priebehu  niekoľko denného sústredenia absolvovali workshopy, fotenia, prednášky o práci so sociálnymi médiami, zdravom životnom štýle a trénovali chôdzu a choreografiu pod vedením profesionálov z oboru. Finalisti boli ubytovaní v luxusnom Hôtel du Louvre v samotnom centre Paríža.

Finálový večer, ktorý sa konal v Palais de Tokyo v pondelok 18.11.2019, kde sa na hudobno módnej show všetci finalisti predstavili porote a 400 vybraným hosťom. V porote zasadli po boku CEO Elite World Julie Haart taktiež prezident Elite Model Management Vick Mihaci či castingový riaditeľ Piergiorgio Del Moro. Medzi hosťami bola taktiež topmodelka Michaela Kocianová a Ema Mullerová.

TOP 10 dievčat a TOP 5 mladých mužov získalo dvojročný garantovaný kontrakt s agentúrou Elite v celkovej výške 730 000 EUR. O vlasový styling sa postaral generálny partner Rowenta for Elite Model Look.

Andrej Chamula a obrovský úspech pre Slovensko

Saša Jány, riaditeľ súťaže Schwarzkopf Elite Model Look pre Českú a Slovenskú republiku, hovorí: „Mám z tohto úspechu obrovskú radosť. Potvrdzuje to pozíciu súťaže projektu Elite Model Look ako najúspešnejšiu platformu hľadania nových tvári na Slovensku a v  Čechách. Andrej svojim víťazstvom nadviazal na úspechy celosvetových viťaziek Čiech a Slovenska. Veľmi mu prajem tento skvelý štart vo vrcholovom modelingu. Andrej je inteligentný, charizmatický, moderný typ muža, ktorý má okrem správneho looku rozhľad a skvelú komunikáciu.“

Krátko pred odletom na finále 

Nováčik v oblasti modelingu odštartoval kariéru, ktorá ho vďaka drine a profesionalite môže doviesť ďaleko. On sám si to, zdá sa, uvedomuje tiež a krátko pred svetovým finále nám s pokorou prezradil svoje pocity: „Povedal by som, že víťazstvo ma zviditeľnilo na česko-slovenskom modelingovom trhu. Dúfam, že na svetovom finále získam daľšie skúsenosti, ktoré ma opäť posunú vpred a zmeny narastú do nových rozmerov. Už sa neviem dočkať.“

Neprehliadnite: VIDEO: Chceš byť modelkou? Pozri si, ako vyzerá celá súťaž a finálový galavečer Schwarzkopf Elite Model Look 2019

Andrej v tom čase netušil, že to bude práve on, kto sa stane absolútnym víťazom v mužskej divízii. Modeling berie ako šancu, ktorá je len raz v živote. On sám sa rozhodol, že túto životnú výzvu príjme a na modeling sa pozerá s rešpektom: „To, čo som sa v modelingu naučil, je to, v čom ma aj najviac prekvapil. Pri každej práci sa očakáva od modela, že bude profesionálny, pohotový a pohodový :). Profesionalita je vyžadovaná v každom slova zmysle. Moje predošlé pracovné skúsenosti, najmä brigády, toto nevyžadovali. Počas pauzy som otvoril mobil a neriešil nič a nikoho okolo seba. Pri modelingu je to iné, ľudia, s ktorymi pracujem sú zaujimavé, kreatívne osobnosti. Vždy sa vieme veľmi príjemne porozprávať a bolo by škoda o túto príležitosť prísť uzavretím sa do seba.“

Blahoželáme!

- Najčítanejšie -