Presunúť na hlavný obsah

Hľadá sa nová topmodelka, možno si to práve ty!

Modeling

Zo súťaže Schwarzkopf Elite Model Look organizovanej agentúrou Elite Model Management vzíde každý rok budúca hviezda modelingového priemyslu.

Od svojho vzniku roku 1983 vyhľadáva Elite Model Look nové talenty na celom svete. Táto súťaž je najväčšou a najprestížnejšou svojho druhu na svete. Koná sa v takmer 30 krajinách sveta a každoročne sa do nej prihlásia desaťtisíce začínajúcich modeliek a modelov.

Prostredníctvom Elite Model Look boli objavené najväčšie modelingové legendy a hviezdy súčasnosti ako sú napr. Cindy Crawford, Iman, Naomi Campbell, Gisele Bündchen, Alessandra Ambrosio, Lara Stone, Diane Kruger a iné.

Tento prestížny modelingový projekt započal kariéry aj našich slovenských topmodeliek a tento rok castingová tour začína už zajtra. Ak aj Ty túžiš pridať svoje meno na modelingové výslnie, máš výnimočnú príležitosť!

Staň sa nasledovníčkou takých úspešných topmodeliek ako Adriana Čerňanová, ktorá sa objavila na obálkach časopisov ako napríklad ELLE, GQ, L´OFFICIEL a predvádzala pre značky Elie Saab, Givenchy, Valentino a v neposlednej rade sa stala tvárou kampane jednej z najslávnejších značiek bielizne Wonderbra. Erika Palkovičová, ktorá zdobila obálky časopisov ako VOGUE, VOTRE BEAUTÉ, MADAME FIGARO a iné zároveň sa stala tvárou kampaní pre Olay, Sephora, Marks & Spencer, La Roche Posay a mnohé ďalšie.

Linda Nývltová, ktorej tvár sa objavila na obálkach módnej biblie VOGUE po celom svete a ako jedinej Slovenke v histórii na francúzskej mutácií, mnohých exkluzívnych vydaniach magazínu ELLE, MARIE CLAIRE, MADAME FIGARO a iných. Ako jedna z mála má na konte prestížne kampane pre pre Chanel, Guerlain, Sonia Rykiel, Kerastase, Helena Rubenstein, Garnier a Clarins.

Michaela Hlaváčková ako národná víťazka z roku 2005 a tvár mnohých kampaní ako Armani, Max Mara, Paco Rabanne, Artdeco, Chopard, H&M a iné, ktorá sa niekoľkokrát objavila na obálkach prestížneho magazínu VOGUE, ELLE a L´OFFICIEL. Michaela Kocianová, ktorá sa už ôsmi rok stala ambasádorkou samotnej súťaže Schwarzkopf Elite Model Look a ako jediná Slovenska si na prehliadke Victoria´s Secret vyskúšala anjelské krídla takisto predvádzala pre módne domy ako sú Christian Dior, Bottega Veneta, Alexander McQueen, Giorgio Armani, Dolce & Gabbana, Versace a Chanel.  Sasha Gachulincová ako tvár kampane Baldinini, La Perla a Schwarzkopf s foteniami pre Giorgio Armani a Hermès a takisto s neoceniteľnými skúsenosťami na prestížnych mólach pre návrhárov a módne značky Vivienne Westwood, John Galliano, Prada, Marni, Burberry a Isabel Marant.

Takisto mladá a veľmi úspešná modelka Baya Koláriková, ktorá má za sebou fotenia a prehliadky pre značky Chanel, Dior, Dolce & Gabbana, Burberry, Fendi, Viktor & Rolf a jej tvár sa objavila v časopisoch ako DIOR MAGAZINE, HARPERS BAZAAR, ELLE, DOLCE VITA a iné. Barbora Brušková so skúsenosťami zo všetkých významných fashion weekov vo svete s veľkým počtom  prehliadok pre zvučné mená ako Maison Margiela, Saint Laurent, Elie Saab, Delpozo, Julien Macdonald a Hermès.  A Dorota Kullová, ktorá zarezonovala na prehliadkach a foteniach pre Donna Karan, Etro, Givenchy, Marc Jacobs, Prada a iné.

Svetový modeling je veľmi atraktívne prostredie a riaditeľ súťaže Schwarzkopf Elite Model Look pre SR a ČR Sáša Jány k tomu hovorí:“ Som veľmi hrdý na to, že práve Elite Model Look je historicky najúspešnejšou platformou v objavovaní slovenských modeliek, ktoré uspeli vo svetovom merítku. Je našou úlohou a záväzkom otvárať mladým talentom dvere do profesionálneho modelingu. Veľmi sa teším na nové objavy tohtoročných castingov, ktorým stačí tak málo prísť na casting a môže sa im začať nová etapa ich života.“  

Je aj Tvojím snom predvádzať na svetových mólach, cestovať, spoznávať zaujímavých ľudí a pracovať s tými najluxusnejšími značkami? Neváhaj a príď na casting v nasledovných mestách:

-Reklamná správa-

- Najčítanejšie -