Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Chceš byť modelkou? Pozri si, ako vyzerá celá súťaž a finálový galavečer Schwarzkopf Elite Model Look 2019

Modeling

Finálový večer Schwarzkopf Elite Model Look 2019 pre SR a ČR sa aj tento rok stal pre nové nádejné tváre nezabudnuteľným zážitkom. Ak ste ešte nenabrali dosť odvahy prísť na casting, pozrite si krátke video o tom, ako to celé prebieha.

Nahliadnite do zákulisia príprav prestížnej modelingovej súťaže Schwarzkopf Elite Model Look 2019. Nové tváre modelingu predtým, ako sa postavili na prehliadkové mólo na Pražskom hrade, absolvovali náročnú prípravu a pohovory s porotou. Ich akýmisi modelingovými mentorkami sa stali ambasádorky súťaže, za SR to je Michaela Kocianová a v ČR jej kolegyňa Denisa Dvořáková.

Sledujte viac: VIDEO: Exkluzívny pohľad do zákulisia príprav Schwarzkopf Elite Model Look 2019

VIDEO: Pozrite si priebeh prestížnej modelingovej súťaže Schwarzkop Elite Model Look 2019 pre SR a ČR

 

 

Najprestížnejšia modelingová súťaž na svete, do ktorej sa každý rok prihlási stotisíce záujemcov z viac než 30 krajín sveta, už pozná mená víťazov pre Českú a Slovenskú republiku. Stali sa nimi Klára Binderová a Sebastián Klimeš za Českú republiku a Charlotta Kušnírová a Andrej Chamula za Slovenskú republiku. Víťazi budú reprezentovať svoje krajiny na svetovom finále, kde si TOP 15 finalistov rozdelí garantované zmluvy s agentúrou Elite v celkovej hodnote takmer 780.000€. 

Mám veľkú radosť z finálového galavečera Schwarzkopf Elite Model Look ČR a SR. Vynikajúca úroveň všetkých finalistov a finalistiek nám ako agentúre dáva veľký priestor na realizáciu skvelých modelingových kariér,“ riaditeľ súťaže a spolumajiteľ agentúr Elite Prague a Elite Bratislava Sáša Jány.

Už čoskoro sa víťazi predstavia na svetovom finále, na ktoré sme všetci zvedaví a prinesieme vám tie najdôležitejšie a najzaujímavejšie postrehy.

Mohlo by vás zaujímať: VIDEO: Fenomén instagramových modeliek: Ako ho vnímajú modelingoví experti Saša Jány či Michaela Kocianová?

- Najčítanejšie -