Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Zákulisie Schwarzkopf Elite Model Look 2019: Aké trendy vo vizáži a účesoch budeme nosiť túto sezónu?

Modeling

S top odborníkmi na krásu sme sa pozhovárali o tom, aké trendy sa budú nosiť v účesoch a mejkape túto jeseň. Máme skvelú správu: najtrendovejšia bude prirodzenosť!

Dámy, žiadne drdoly!

Slovenský hairstylista Ján Molnár, ktorý sa stará aj o vlasy našej prezidentky Zuzany Čaputovej, prezradil, že na nové obdobie plesov si netreba lámať hlavu a vymýšľať zložité drdoly „Účesy sú túto sezónu veľmi prirodzené.  Žiadne výčesy, len jemne zapnuté a rozpustené vlasy.“ Ďalším trendom sú podľa známeho kaderníka vlny a kučery. Tie si vyčarujete aj doma pomocou kulmy. Jeho najobľúbenejším produktom, na ktorý nedá dopustiť, je suchý šampón v spreji. „Neslúži len na osvieženie vlasov, ale predovšetkým na získanie objemu,“ radí.

Neprehliadnite: Ikonický bob účes Zuzany Čaputovej: Jej dvorný hair stylista prezradil, ako jej ho vyčaroval

Žiadne extrémne premeny 

Český hairstylista Martin Tyl prezradil, že ak premýšľate nad zmenou farby vlasov, netreba sa riadiť žiadnymi trendmi. „Tento rok bude o individualite a o tom, že bude každý nosiť to, čo mu najviac pristane. Moderné sú prirodzené farby a prelínajúce sa tóny.“ Ak túžite po zmene, nechajte si preto vlasy len jemne zosvetliť a rozžiarte svoju prirodzenú farbu.

Neprehliadnite: Múza Galianna Barbora Brušková o svojch začiatkoch: Dôležité je nebrať sa príliš vážne!

Červené odtiene

Dámy, pripravte si červené rúže, v jesennom mejkape sa bude nosiť veľa červenej. A nielen na perách, ale aj v očných tieňoch budú dominovať červené a oranžové odtiene. Mejkap artistka Renata Zelinková odporúča nebáť sa experimentovať a staviť na červenú, no s mierou. „Trendy sa stále vracajú, ale túto sezónu sú trendy farebné oči. Aby to nepôsobilo silene, je dôležité farby dostatočne rozptyľovať a nepoužívať priveľa materiálu.“

Neprehliadnite: Galavečer Schwarzkopf Elite Model Look 2019: Na svetové finále mieri nová generácia, toto sú víťazi!

FEMINITY TV: 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus