Presunúť na hlavný obsah

Na ples vo veľkom štýle: Nepodceňujte výber šperkov. Vďaka týmto sa môžete odlíšiť od ostatných

Móda

Výber šperkov zohráva dôležitú úlohu pri kompletizovaní looku. Môžu vám uškodiť, alebo naopak, veľmi pomôcť k tomu, aby sa z vás stala hviezda večera.

Šperky sú neodmysliteľnou súčasťou plesovej sezóny. Dotvárajú celkový styling a ak máte pomerne jednoduchú a nenápadnú róbu, práve pomocou týchto "drobností" sa môžete zmeniť na divu. Ak chcete aj v tomto smere nasledovať trendy, venujte pozornosť hlavne týmto kúskom.

Neprehliadnite: 3 typy šiat na podľa vašej postavy: Takto efektne zamaskujete veľké prsia či extrémne štíhlu postavu

Náušnice v centre pozornosti

Aj jeden doplnok môže zamiešať karty. Ak si vyberiete ten správny. Napríklad dlhé náušnice, ktoré majú zaujímavý tvár i farbu. Nemusí ísť vyslovene o štrasové, diamantové a kamienkové kúsky. Aj jednoduchšie materiály sú vhodné na plesové akcie. Ak sa teda rozhodnete práve pre podobný kúsok, myslite na jedno - keďže ide o výrazný kus, účes voľte veľmi jednoduchý. Aby náušnice vynikli čo najviac. 

Neobyčajné kúsky

Ako spomíname vyššie, vôbec nemusí ísť o klasické šperky. Veľkou výhodou je, že nie je žiadne faux pas, ak nedorazíte s diamantmi na krku či v uchu. Preto, ak sa chcete vymaniť z obyčajnosti, skúste sa ohliadnúť po kúskoch, ktoré sú na prvý pohľad neobyčajné, či už tvarom alebo materiálom. Kombinácia kovu a kameňa môže pôsobiť tiež veľmi vkusne. 

Prečítajte si: 5 kľúčových trendov na zimu 2020: Sme si isté, že niektoré z týchto vecí máte aj vo vašom šatníku

Neobvyklý doplnok

A čo takto zabudnúť na náhrdelníky, prstene či náramky a dať si na seba celkom inú ozdobu? Kamienkové čelenky sú tiež vhodnou a veľmi výraznou voľbou, ktorá je jednoduchá, ale efektívna. I tento kúsok vás môže odlíšiť od ostatných. 

Jeden set

Ak však máte rady klasiku, tak, samozrejme, môžete sa vydať aj touto cestou. Vôbec nebudete mimo trendov, ak si na seba dáte z každého rožku trošku... Len myslite tiež na jedno pravidlo - vaše doplnky by mali byť z jednej kolekcie. Musia ladiť, len tak dosiahnete to, že budete pôsobiť elegantne, sofistikovane a luxusne. 

Mohlo by vás zaujímať: Najteplejšia bunda sezóny zima 2020: Trend z prehliadkového móla sa nosí v uliciach takto

 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe