Presunúť na hlavný obsah

Koralová aj hnedá: Rúže v týchto odtieňoch hrajú v novej sezóne prvé husle

Móda a krása

Beauty trendy hovoria jasnou rečou. Nová sezóna patrí týmto farbám.

Prirodzené aj ženské. Staviť môžete na akýkoľvek smer a vôbec nebudete mimo. No ak chcete zabodovať na plnej čiare, skúste tieto rúže. Sú totiž top trendom sezóny.

Retro trend

Hnedé rúže a lesky na pery ohlásil svoj návrat už v priebehu minulého roka. A na výslní ešte nejakú dobu pobudnú. Hlavne rúže v prirodzených hnedých odteňoch, ktoré dokonalo ľadia s vašou pokožkou, sú ideálne na pracovné stretnutia. 

Mohlo by vás zaujímať: Beauty predsavzatia roka 2020: Sľúbte svojej pleti konečne toto

Svieža koralová

Ak však chcete staviť na ženskosť a ukázať i túto stránku, skúste to napríklad v podobe šťavnatých leskov a rúžov v koralových farbách. Ideálne sú na rande, no rovnako tak i na ples. Vymeňte napríklad klasický červený rúž za niečo takéto. 

Prečítajte si: Účes, ktorý je hitom novej sezóny: Takto zistíte, či sa bude hodiť aj vám

Dievčenskosť

Ak sa vám nepozdáva hnedá, tak to môžete skúsiť s ružovou. I táto farba je jedným z hlavných trendov. Nemusíte sa báť, že by nepôsobila dostatočne seriózne. Ružová už dávno nie je spájaná len s dievčenskosťou.

Bodujú aj lesky

A hlavne vo výrazných farbách. Napríklad červené lesky sú veľmi výrazným prvkom, ktorý môže bez väčšej námahy oživiť váš party look. Vyskúšajte na najbližšiu akciu vyraziť práve v perách zahalených do takéhoto lesku. 

Neprehliadnite: Rok 2020 prinesie novinky v oblasti krásy: Tento trend charakterizuje skutočnú ženskú krásu!

 

 

 

- Najčítanejšie -