Presunúť na hlavný obsah

4 produkty, vďaka ktorým budete mať hviezdny účes behom chvíle: Tieto milujú všetci profesionáli

Krása

Dokonalý účes nemusia mať len modelky v časopisoch či herečky na červenom koberci. Vďaka technológiám môžete rovnako zabodovať aj vy.

Fén profesionálov

I tak možno nazvať tento produkt, ktorý dobil beauty scénu v priebehu chvíle. Práve fén patrí medzi najčastejšie používaný prostriedok u žien aj mužov. Práve preto sa oplatí investovať do najvýkonnejšieho. Fén Dyson Supersonic vaše vlasy nie len rýchlo vysuší, ale dodá im lesk a čo je hlavné, vďaka funkcii ionizácie bude statická elektrina vo vlasoch už minulosťou. 

Prečítajte si: 3 inšpiratívne účesy na ples priamo z Hollywoodu: Prispôsobte úpravu vlasov vašim róbam

 

Žehlička s parou

Skúšali ste už takú niekedy? Nemyslíme pri žehlení oblečenia. Aj na vlasy existujú takéto žehličky a verte, že ak ich vyskúšate, iné už používať nebudete chcieť. Táto žehlička vám pomôže skrotiť krepaté a nepodajné vlasy a zanechá ich skutočne hodvábne leské. Dokonalý spoločník pre každú ženu. 

Dokonalé kučery

Každá žena z času na čas po nich zatúžiť. No nie každá má čas vysedávať v kaderníctve hodiny. A to ani nemusíte. Vďaka tomuto produktu zvládnete takýto účes v priebehu pár minút. Kulmy značky Babyliss sú ďalším produktom, ktorý nechýba žiadnému profesionálnemu kaderníkovi. Kulma sa môže pochváliť aj nastavením 3 smerov tvorenia kučier. Je vhodná pre všetky typy vlasov. Vytvoriť kadere nebolo nikdy jednoduchšie a rýchlejšie.

Neprehliadnite: Beauty predsavzatia roka 2020: Sľúbte svojej pleti konečne toto

 

Objem každý deň

Vďaka kulmofénu je objem niečo, čo môžete mať vytvorené v priebehu pár minút a to naozaj každý deň. Produkt, ktorý v sebe spája hrubú kefu a fén vám ušetrí čas a vytvorí účes na mieru. Tento model totiž využíva turmalínový keramický povrch, ktorý je maximálne šetrný a v kombinácií s ionizačnou technológiou zanecháva vaše vlasy nádherne lesklé a zdravé

Mohlo by vás zaujímať: Účes, ktorý je hitom novej sezóny: Takto zistíte, či sa bude hodiť aj vám

 

- Najčítanejšie -