Presunúť na hlavný obsah

Čím výraznejšie, tým lepšie: Na svahu zabodujete vďaka týmto detailom

Móda

Áno, zručnosti sú síce najdôležitejšie, no rovnako oslniť môžete aj svojim lookom.

Štýlové i funkčné

Pri každom športe sa treba pozerať predovšetkým na funkčnosť daného odevu. Samozrejme, kvalita sa vypláca všetkými desiatimi, no rovnako tak i štýlovosť. Tieto dva aspekty však už idú ruka v ruke, a tak vôbec nie je problém nájsť v obchodoch kúsky, ktoré sú účelné, no tiež z vás urobia hviezdu svahu. 

Inšpirujte sa tiež: 5 kľúčových trendov na zimu 2020: Sme si isté, že niektoré z týchto vecí máte aj vo vašom šatníku

Medzi tieto kúsky napríklad patria overaly, ktoré sú veľmi obľúbené medzi influencerkami, ktoré sa venujú práve módnym trendom. A veď prečo nie? Namiesto niekoľkých kúskov si postačí obliecť len jeden. A ak máte dokonalú figúru, môžete tak upútať  i v jednoduchšom, čierno-bielom modeli. Ten vaše prednosti ešte viac zvýrazni. Ak však budete chcieť celkový styling oživiť, zvolte napríklad jeden bláznivejší kúsok - napríklad chlpaté rukavice. 

Hlavne nápadne

Ďalšie pravidlo, ktorého by ste sa rozhodne mali držať. Čím výraznejše kúsky totiž zvolíte, tým zaujímavejšie budete pôsobiť. Navyše, nikto nebude pochybovať o vašich schopnostiach. Skutočne sebavedomé ženy sa neboja bláznivejších, farebnejších kreácií, ktoré pritiahnu pozornosť okolia. 

Mohlo by vás zaujímať: Jediný styling, kedy sú počas zimy dovolené telové silonky: Vyhnite sa módnemu faux pas raz a navždy

Hit sezóny

Ak nasledujete módne trendy, tak vám určite neuniklo, že hitom v tejto oblasti sú metalické kúsky. Hlavne bundy v týchto odtieňoch sa tešia veľkej popularite. Výborne sa kombinujú s bielou farbou, vďaka čomu pôsobí celkový styling ucelenejšie a veľmi jemno. 

Neprehliadnite: Must-have klobúky: Nosí sa klasika aj znovuzrodený trend. Do týchto kúskov sa vám oplatí investovať

FEMINITY TIP: Tieto kúsky z vás urobia hviezdu každej zjazdovky

1. Kombinéza Perfect Moment, 2. Metalická bunda Moncler Genius, 3. Čižmy Moncler Grenoble, 4. Okuliare Yniq, predáva www.net-a-porter.com, 5. Lyžiarske nohavice Goldbergh, 6. Metalická bunda s kožušinou Sportalm Kyon, 7. Overal Cordova, 8. Čiapka Ganni

- Najčítanejšie -