Presunúť na hlavný obsah

TOP účes z Plesu v opere: Je vhodný pre všetky dĺžky vlasov, no pri jeho nosení by ste mali myslieť na toto

Krása

Objemné vlny sú znakom ženskosti. Karty na ne stavili aj známe tváre, ktoré sa objavili na 20. ročníku dobročinného Plesu v opere.

Na róby známych osobností, ktoré predviedli na dobročinnom Plese v opere, sme si posvietili už v tomto článkuVIDEO: Ples v opere 2020 a silná konkurencia na kráľovnú: Gáboríková favoritkou, ktorá z dám však môže zamiešať karty?

Teraz sa však môžeme venovať účesom, pretože práve tie dotvárali celkový styling. Vhodný účes totiž dokáže celkový look pozdvihnúť na vyššiu úroveň. Preto mu treba venovať rovnakú pozornosť, ako samotnému výberu šiat. 

V znamení ženskosti a jednoduchosti

V tomto duchu sa niesli nielen róby, ale aj úprava vlasov. Známe tváre stavili všetky karty na osvedčenú klasiku a vyšlo im to na jednotku. Opäť tak potvrdili, že práve tento účes je TOP trendom na spoločenské akcie. A tak by ste sa mohli trochu inšpirovať aj vy.

Mohlo by vás zaujímať: Jeden z najstabilnejších párov na Plese v opere 2020: Všimnite si gesto nádhernej manželky Vladimíra Kobielskeho

Veľké, vzdušné vlny sú skutočným znakom ženskosti, dodajú vašej tvári jemnosť a hodia sa takmer každej ženy. Sú rovnako tak vhodné i na rôzne dĺžky vlasov. Tento účes je ideálny aj na svadbu, či už je z vás nevesta alebo "len" hosť. 

Myslieť by ste pri ňom však mali na pár drobností. I keď je pomerne jednoduchý, púta pozornosť, a tak by ste si mali premyslieť, ako veľmi výrazný make-up si urobíte. V tomto prípade by ste mali uprednostniť jemnosť a neutrálnosť. Ak však chcete trochu vyčnievať, môžete ho doplniť maximálne červeným rúžom. Ale žiadne výrazné očné linky, či lícenky v tomto prípade neskúšajte. Nechajte vyniknúť svoju prirodzenú krásu. 

Neprehliadnite: 3 inšpiratívne účesy na ples priamo z Hollywoodu: Prispôsobte úpravu vlasov vašim róbam

Ako na to

Ak ste trochu zručná a často sa doma hráte s kulmou, môžete si ho skúsiť urobiť sama. Skôr, ako sa však pustíte do samotného natáčania, si vlasy vyfénujte cez hrubú kefu, aby ste im dodali objem. Neskôr ich natočte na hrubú kulmu prameň po prameni. Všetky do jednej strany. Ak máte čas, skúste si pramene po tom, ako ich dáte dole z kulmy stočiť a pripnúť pinetkou. Takto ich zafixujte a môžete sa nepríklad pustiť do líčenia. Vlasy rozpustite až na samotný záver, rozčeste kefou, aby dostali "mäkký" nádych a ako finish aplikujte lak na vlasy s lesklými čiastočkami. 

Vyskúšajte tiež: Beauty rutina Parížaniek, vďaka čomu majú dokonalú pleť. Trik je v tejto jednej činnosti

- Najčítanejšie -