Presunúť na hlavný obsah

Jeden z najstabilnejších párov na Plese v opere 2020: Všimnite si gesto nádhernej manželky Vladimíra Kobielskeho

Slovenské celebrity

Manželia Alena a Vladimír Kobielsky patria medzi pravidelných pozvaných hostí Plesu v opere. Do historickej budovy SND vchádzali ako harmonický pár, z ktorého roky srší láska.

Jubilejný Ples v opere 2020 si nenechalo ujsť okolo 300 významných hostí z umeleckého či spoločenského života, vedy, medicíny i športu. Tento rok patril nielen debutantom, ktorí mali premiéru, ale aj stáliciam, medzi ktoré možno zaradiť obľúbeného herca Vladimíra Kobielskeho s manželkou Alenou.

Čítajte viac: Ples v opere 2020 a červený koberec: Pôvabná Ivana Gáborík s tehotenským bruškom nasadila vysokú latku, kto bude kráľovnou?

Kostýmová výtvarníčka vždy ako dáma

Kostýmová výtvarníčka a scénografka Alena Kobielska sa pohybuje v umeleckej brandži a navrhuje kostýmy. Výber plesovej róby preto nikdy nenecháva na náhodu a do historickej budovy Slovenského národného divadla príde vždy ako dáma. Tento rok nebol výnimkou a Alena okrem toho, že spĺňala všetky parametre spoločenskej etikety žiarila na všetky strany. Musíme povedať, že tento harmonický manželský pár patrí podľa nás medzi najúprimnejšie páry a na nič sa nehrajú.

Hlavnou témou 20. ročníka Plesu v opere je mimochodom LÁSKA. Charitatívny rozmer dobročinného plesu sa tak niesol v tomto duchu a lásku bolo cítiť všade naokolo.

Harmonický pár pestuje lásku v každom veku,  kedy a kde sa vlastne spoznali?

Alena je trojnásobnou mamou ich spoločných detí – Kristiána, Kláry a najmladšieho člena, ktorého privítali na svet zhruba pred vyše rokom – Krištofka. 
Herec Vladimír Kobielsky svoju manželku spoznal už počas študentských čias a láska v nich kvitne v každom veku. Človek má až zimomriavky, keď vidí, ako si dvojica vzájomne prejavuje letmé dotyky, úctu a lásku aj po rokoch a my im želáme, aby im to vydržalo naveky.

Manželský pár po minulé roky

- Najčítanejšie -