Presunúť na hlavný obsah

TOP crossbody kabelky, ktoré môžete nosiť do mesta: Inšpirujte sa stylingami na víkend

Móda

Crossbody kabelky patria u žien medzi najobľúbenejšie. Ako ich ladiť so stylingom, aby ste sa cítili sebaisto a štýlovo?

Na pohľad obyčajná kabelka, ktorú ženy milujú pre jej funkčné využitie. Crossbody kabelky môžu pritom takisto vyzerať veľmi štýlovo, nejde o žiadnu nudu. Neverili by ste, na koľko štýlov ju môžete nosiť. Vďaka pestrosti dizajnu a strihových riešení, ale aj materiálov je k inšpirácii hneď niekoľko lookov. 

Inšpirujte sa: TOP stylingy, ktoré presvedčia aj kritikov, že v teplákoch môžete vyzerať naozaj štýlovo aj v meste

Kabelka s dvojitým uškom

Pouličná móda v sebe kombinuje v prípade žien urban štýl a eleganciu. Vysoké nohavice a dôraz na osí pás v kombinácii s braletom sú predzvesťou prichádzajúcej sezóny. Kabelka s dvojitým uškom je vhodná do ruky aj cez plecia.

Ležérne a jednoducho cez plecia do polky stehien

Voľný pád. Presne tak možno definovať toto nosenie kabelky. Oversized biela košeľa pánskeho štýlu v spojitosti s jednoduchou čiernou kabelkou je nadčasová klasika, ktorá nikdy nevyjde z módy. 

Kabelka na retiazke ako šperk

Crossbody kabelka, ktorej remienky sa skladajú z retiazok. Ako si môžete všimnúť, tento detail dokáže vniesť do celkového stylingu injekciu glamouru. Stavte na čierne body a máte všetko vyhrané. 

Skrytá elegancia dodá športovému looku esenciu štýlu

Na prvý pohľad kabelka cez rameno, avšak, v prípade nutnosti možnosť dať krížom. Variabilita kabeliek pritom hovorí jasne – niekedy stačí len malý detail funkčnosti a netreba hľadať žiadne extravagantné artikle. 

Neprehliadnite: Módne štýly z 90. rokov, ktoré sú aktuálne IN: To, čo bolo istý čas považované za nevkus, dnes zaplavuje ulice

Crossbody jednoducho do ruky

Silno nezávislý štýl, ktorý definuje ženu, kráčajúcu si vlastnou cestou. Crossbody kabelku môžete nosiť aj voľne do ruky alebo obviazanú okolo zápästia. Podľa toho, ako držíte kabelku pritom prezrádzate váš postoj k móde. 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe