Presunúť na hlavný obsah

TOP stylingy, ktoré presvedčia aj kritikov, že v teplákoch môžete vyzerať naozaj štýlovo aj v meste

Móda

Tepláky nepatria do mesta. To si myslia mnohí veční kritici, no súčasné IT girls dokážu tento mýtus veľmi ľahko vyvrátiť. Ich stylingy hovoria za všetko a tepláky kombinujú s nasledovnými kúskami z šatníka!

Víkend je o pohodlí, ale to neznamená, že s ním nemôže ísť ruka v ruke aj štýl. Tepláky podľa mnohých kritikov do mesta nepatria, ale nasledujúce IT girls vás presvedčia, že dokážu divy aj s týmto kúskom šatníka. Ako ich nosia uprostred bežných dní a s čím všetkým ich dokážu kombinovať vrámci svojich stylingov?

Inšpirujte sa: Sekáčové kráľovstvá: Štýlové second handy ako novodobá odpoveď na presýtenosť

Sivá klasika s kabátom

Klasika v podobe sivých teplákov nikdy neomrzí. Široké tepláky s patentom sa nosia s bielymi teniskami, ale v minulosti si ich niektoré dámy obliekli aj s lodičkami a stále to vyzeralo dobre. Tento zdanlivo obyčajný domáci kus odevu však naberie iný rozmer, keď si k nemu oblečiete kabát v midi dĺžke. Tartanový vzor ton v tóne je príjemnou voľbou počas chladnejších dní.

Street stylový look z ulíc New Yorku

Čierna ponúka skvelý základ na to, aby ste ju nosili do mesta. Tepláky v tejto farbe splývajú a môžu pôsobiť ako nohavice. Emily si k nim obliekla páperovú zimnú bundu, ktorú si požičala od svojho manžela. Toho v nej totiž zachytili paparazzi pár dní dozadu. Štýlová čiapka, okuliare a kruhové náušnice nesmú chýbať. Na prechádzku so psom ideálne a pritom nedbalo štýlové.

Športová elegancia za každého počasia

Teplákové legíny a kabát s dôrazom na osí pás je zaručený styling, ktorý vás zachráni v akomkoľvek počasí. Tmavý look môžete počas sychravých dní oživiť akcentom v podobe čapice, nás zaujala krémovo-biela, ktorá krásne zvýrazní vašu tvár a rozbije celkový styling ešte viac do ležérna. Zaujímavé na tomto looku je, že si stále napriek tomu zachovávate svoju ženskosť, môžu za to obtahnuté legíny a dokonale padnúci kabát.

Tepláky s balzerom ako nový štýl

Nikto nehovorí, že to tu ešte nebolo. V minulosti sa objavilo niekoľko pokusov v tomto looku, niektoré vyšli celkom fajn, iné bol skôr krok veďla. IT girl Hailey Bieber však dokazuje, že čoho sa chytí, to vyznie maximálne dobre. Jej teplákové verzie nie sú nikdy nudné a práve sivé tepláky nosí často s blazerom. Charakteristický rukopis jej štýlu dotvára aj retiazka, náušnice a gumičky z 90. rokov tiež zviditeľnila v uliciach práve táto hollywoodska hvezda.

Legíny s mikinou s kapucňou 

Jednofarebné mikiny s kapucňou po pás sú hitom tejto sezóny. Ak sa chcete stále cítiť ako žena aj počas víkendu a v športovom oblečení, siahnite po obtiahnutejšej verzii. Vzory v čierno-bielej kombinácii pôsobia stále športovo-elegantne a počas víkendu v tomto outfite môžete vyraziť po cvičení aj na shake alebo do obchodu. Stále budete IN.

Mohlo by vás zaujímať: 5 kľúčových trendov na zimu 2020: Sme si isté, že niektoré z týchto vecí máte aj vo vašom šatníku

- Najčítanejšie -